İçeriğe geç

Balkart Kaç Lira Var Sorgulama

  Balıkesirli vatandaşların şehir içi toplu taşıma araçlarında kullandıkları Balkart ile ulaşım ücreti kolay, hızlı ve pratik bir şekilde ödenmektedir. Ulaşım araçlarına binerken para uzatma, para üstü, bozuk para sıkıntısı yaşamadan, biten biletlerin yerlere atılması ve çevrenin kirlenmesi sorunu olmadan ulaşım hizmetinden faydalanmak mümkündür.

  İçindekiler

  Balkart Kaç Lira Var Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Balkart kullanımı için önce bakiye yüklenmesi gerekir. Kartta ne kadar bakiye kaldığını sürekli kontrol ederek ulaşım sırasında sorun yaşamanın önüne geçersiniz. Bal kartınızda ne kadar bakiye kaldığını öğrenmek için 3 farklı yöntem kullanabilirsiniz. Bu yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Mobil Uygulama ile Balkart Kaç Lira Var Sorgulama
  • Balıkesir Belediyesi İnternet Sayfasından Balkart Kaç Lira Var Sorgulama
  • Balıkesir Ulaşım İnternet Sayfasından Balkart Kaç Lira Var Sorgulama

  Mobil Uygulamalar ile Balkart Kaç Lira Var Sorgulama

  Bu işlem için Baltus Mobil ve Balıkesir Ulaşım mobil uygulamalarını kullanabilirsiniz. Uygulamaları kullanabilmek için önce aşağıdaki bağlantılardan mobil uygulamaları indirmeniz gerekir. Daha sonra Balkart Sorgula veya Yükle kısmından Balkartınızın idsi yada kimlik numaranızla sorgulama yapabilirsiniz.

  Baltus Mobil Uygulamasını İndirmek için tıklayınız.

  App Store – Balıkesir Ulaşım mobil uygulamasına ulaşmak için tıklayınız.

  Play Store – Balıkesir Ulaşım mobil uygulamasına ulaşmak için tıklayınız.

  İstediğiniz mobil uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Daha sonra kartınızı tanıtıp içinde bulunan para miktarını görebilir, bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Oldukça pratik ve hızlıdır. İstediğiniz her an her yerde mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. Akıllı telefonunuz ve internet bağlantınız olması yeterlidir.

  Balıkesir Belediyesi İnternet Sayfasından Balkart Kaç Lira Var Sorgulama

  Balıkesir Belediyesinin internet sayfası üzerinden sorgulama yapmak için Balkart Sorgulama / ₺ Yükleme sayfasına girmeniz gerekir. Bu sayfada sizden istenen Balkart Numarası yada Tc kimlik numarası bilgileri ile sorgulama yapabilirsiniz.

  Belediye internet sayfasından Balkart Bakiye Sorgulamak için tıklayınız.

  Balıkesir Belediyesinin resmi internet sitesine yukarıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Balıkesir Ulaşım İnternet Sayfasından Balkart Kaç Lira Var Sorgulama

  Balıkesir ulaşım resmi internet sayfasına girdikten sonra sağ tarafta karşınıza çıkan Bakiye Yükleme/ Sorgulama butonuna basarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca adresi aşağıda sizinle paylaşıyoruz. Oraya tıklayarak da Balkart Bakiye Sorgulama sayfasına gidebilirsiniz. Gelen forma

  Balıkesir Ulaşım internet sayfasından Balkart Bakiye Sorgulamak için tıklayınız.