İçeriğe geç

Bankalar ile OGS Bakiye Yükleme

  Ülkemizde köprü ve otoyol geçişlerinde daha önce oluşan uzun kuyruklar için çeşitli çözümler üretilmişti ancak sonuca varılamamıştı. Son dönemlerde artık daha sistemli ve kolay bir hale geldi. OGS geçiş sistemi ile köprü ve otoyol geçişlerinde yoğunluk yaşanmasının önüne geçilmek planlanmıştır. OGS bakiye yükleme için PTT ve bankaları kullanabilirsiniz. Makalemizde bankalar ile bakiye yükleme yaparken kullanabileceğiniz yolları anlatacağız.

  OGS Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

  OGS bakiye yükleme işlemi için kullanabileceğiniz yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • PTT şubesine giderek OGS Bakiye Yükleme
  • Anlaşmalı bankalar ile OGS Bakiye Yükleme

  Bankalar ile OGS Bakiye Yükleme

  Birçok banka OGS Bakiye yükleme hizmeti vermektedir. Bu sayede daha kolay ve hızlı bir şekilde OGS bakiye yükleme işlemi yapılabilmektedir. Sizde OGS hesabınıza bakiye yüklemek için bankanızı kullanmak istiyorsanız aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz bankaların resmi internet sitelerinden faydalanabilirsiniz. Çalıştığınız bankanın OGS bakiye yükleme işlemini araştırarak ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu işlemi günün her saati yapabilirsiniz. Bankalar ile OGS yükleme seçeneklerini şöyle sıralayabiliriz:

  • İnternet Bankacılığı ile OGS Bakiye Yükleme
  • ATM Cihazlarından OGS Bakiye Yükleme
  • Telefon Bankacılığı Aracılığıyla OGS Bakiye Yükleme
  • Otomatik Ödeme Talimatı Oluşturarak OGS Bakiye Yükleme
  • Banka Şubesine Giderek OGS Bakiye Yükleme

  İnternet Bankacılığı ile OGS Bakiye Yükleme

  İnternet bankacılığı hizmeti veren bankalar bunun için size imkan sağlamaktadır. Bakiyenizi kredi kartınızdan yada hesabınızdan yatırabilirsiniz.

  ATM Cihazlarından OGS Bakiye Yükleme

  Bankaların ATM cihazlarını kullanarak günün her saati OGS bakiyenizi yükleyebilirsiniz.

  İnternet bankacılığı ve mobil uygulamalar üzerinden OGS Bakiye Yükleme

  Çalıştığınız bankanın internet bankacılığı adresini kullanarak bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca her bankanın mobil uygulaması mevcuttur. Mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek bakiye yükleme ve takip işlemlerinizi daha kolay bir şekilde her an gerçekleştirebilirsiniz.

  Telefon bankacılığı aracılığıyla OGS Bakiye Yükleme

  Yine çalıştığınız bankanın müşteri hizmetleri, çağrı merkezi yada telefon bankacılığı olarak adlandırdıkları hizmetlerini kullanarak bakiye yükleme yapabilirsiniz.

  Otomatik Ödeme Talimatı Oluşturarak OGS Bakiye Yükleme

  Ayrıca müşterisi olunan bankada OGS için bir otomatik ödeme talimatı oluşturulur. Bu durumda, belirli aralıklarla ya da OGS bakiyesi belirli bir limitin altına düşünce kredi kartı ya da vadesiz hesaptan OGS cihazına bakiye yüklenir.

  Banka Şubesine Giderek OGS Bakiye Yükleme

  Banka şubesine giderek banko görevlisine OGS bakiyesi yüklemek istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Size bu konuda yardımcı olacaktır.