İçeriğe geç

Bebek House Hediye Kartı Bakiye

  Bebek House Hediye Kartı içine bakiye yüklenen ve kart sahibinin Bebek House mağazalarından istediğini gibi alışveriş yapmasını sağlayan ön ödemeli karttır. Bebek House Hediye Kartının içine yüklenen bakiye ne kadarsa o kadar alışveriş yapılabilir. Yapılan alışverişte bakiyenin yetmemesi durumunda nakit yada kredi kartı ile üstüne takviye yapılabilir. Mağazada bulunan ürünlerden istenen ürünler alınabilir. Bebek House Hediye Kartını alarak sevdiklerinize, çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza yada ihtiyaç sahibi ailelere güzel bir jest yapabilirsiniz. Bebek sahibi yakınlarınıza hediye seçmek yerine onların ihtiyaç duydukları hediyeleri kendilerinin seçmesine imkan tanırsınız. Böylece alınan hediyenin beğenilmeme yada ihtiyaç duyulmayan bir şey olması ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.

  Bebek House Hediye Kartı Bakiye

  Bebek House Hediye Kartının 4 farklı bakiye seçeneği vardır. Bu seçenekler ; 250 TL, 500 TL, 750 TL ve 1000 TL’dir. Bebek House Hediye Kartına bu miktarlar önceden yüklenebilir. Satın alırken bu miktarlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Bebek House Hediye Kartının üstünde ne kadar bakiyesi olduğu yazar. Ancak daha önce kartı kullanıp bakiyenin tümünü harcamadıysanız ve ne kadar kaldığını unuttuysanız bu konuda Bebek House ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer yakınınızda bir Bebek House mağazası varsa oraya giderek kasa görevlisinden yardım alabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri Hattını Arayarak Bebek Hosuse Hediye Kartı Bakiye Sorgulama

  Bebek House  iletişim hattı numarası bu şekildedir : (0312) 285 0628

  Ayrıca müşteri hizmetleri hattını arayarak bu konuda yardım isteyebilirsiniz.

  Bebek House müşteri hattı : 0850 840 06 28

  Size En Yakın Mağazaya Giderek Bebek Hosuse Hediye Kartı Bakiye Sorgulama

  Bebek House mağazaların iletişim bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bağlantıda mağazaların adres bilgisine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Size en yakın mağazaya giderek kartınızda bulunan bakiyeyi öğrenebilir ve istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Bakiyenizi kullanabilirsiniz.

  Bebek House Hediye Kartı Nereden Alınır?

  Bebek House Hediye Kartı alarak sevdiklerine hediye etmek isteyen kişiler kartı Bebek house mağazalarından yada bebekhouse.com internet sitesinden temin edebilirler. Eğer internet sitesi üzerinden satın alıyorsanız kartınız göndermek istediğiniz kişiye gönderilebilir. Bunun için sipariş oluştururken hediye kartının verileceği kişinin iletişim bilgilerini not olarak yazmanız gerekiyor.

  Eğer mağazadan alıyorsanız görevli sizi doğru şekilde yönlendirerek kartı almanızı sağlayacaktır.