İçeriğe geç

Lc Waikiki Hediye Kartı Limiti Ne Kadar?

  Lc waikiki sevilen bir mağazadır. Bünyesinde bebek, çocuk, genç, kadın ve erkek olmak üzere her kesime hitap eden ürünler bulundurmaktadır. Giyim üzerine hizmet veren mağaza son dönemlerde ev tekstili ve aksesuarları üzerine de satışlar yapmaktadır. Ayrıca çocuklar için oyuncak ve bazı ürünleride bu mağazalardan bulabilirsiniz. Uygun fiyata kaliteli ürünleri bulabileceğiniz bir mağazadır. Lc waikiki sizlere sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilmeniz için hediye kartı imkanı sunmaktadır. Hediye kartı ile sevdiklerinize, çalışanlarınıza hatta ihtiyaç sahibi ailelere hediye kartı vererek istedikleri ürünleri satın almalarını sağlayabilirsiniz.

  Lc Waikiki Hediye Kartı Limiti Ne Kadar?

  Hediye kartı ile ödeme yaparken kredi kartı kullanır gibi kartı uzatmanız yeterlidir. Lc waikiki hediye kartını kullanmak için istenen ürünler seçilir ve kasada para yerine kart verilir. Ödeme alınırken peşin ücret üzerinden hesaplanır. Kartın bakiyesi bitmezse daha sonra kullanılabilir. Biter ve alınan ürünleri ödemeye yetmezse kalan kısım nakit yada kredi kartı ile ödenir.

  İki farklı yöntemle LC waikiki hediye kartınızın bakiyesini öğrenebilirsiniz. Yöntemleri ve detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

  • Lc Waikiki Mağazasında Kasa Görevlisine Sorarak Lc Waikiki Hediye Kartı Limiti Ne Kadar?
  • Lc Waikiki Müşteri Hizmetlerini Arayarak Lc Waikiki Hediye Kartı Limiti Ne Kadar?

  Lcw Waikiki Mağazasında Kasa Görevlisine Sorarak Lc Waikiki Hediye Kartı Limiti Ne Kadar?

  Lc waikiki mağazalarına giderek kartınızın bakiyesini öğrenmeniz mümkündür. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak size en yakın LC waikiki mağazasının adresini ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Lc waikiki mağazasında kasa görevlisinden bu konuda yardım isteyebilirsiniz.

  Size en yakın Lc Waikiki mağazasını bulmak için buraya tıklayınız.

  Lc Waikiki Müşteri Hizmetlerini Arayarak Lc Waikiki Hediye Kartı Limiti Ne Kadar?

  Lc waikiki hediye kartı bakiye sorgulama işlemine yönelik yardım almak için Lc waikiki  müşteri hizmetleri numarası aranabilir. Lc waikiki müşteri hizmetleri numarasında çalışan çağrı merkezi görevlisi size bakiye sorgulama hakkında detaylı bilgi verebilir. Lc waikiki müşteri hizmetleri numarasına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden kart ile ilgili bütün soru ve sorunlarınız konusunda destek alabilirsiniz.

  Lc waikiki  müşteri hizmetleri numarası : 444 4 529