İçeriğe geç

BİMcell Kalan Paket Sorgulama Nasıl Yapılır?

  BİM marketler zincirinin kurmuş olduğu BİMcell operatörü müşterilerine sunduğu kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet ile ön plana çıkmıştır. Eğer gsm operatörünüzü BİMcell ile değiştirmek isterseniz bunu yapmak çok kolay ve pratiktir. Yapmanız gereken tek şey nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte size en yakın BİM mağazasına giderek görevlilerden yardım istemeniz yeterlidir. Kimlik bilgilerinizi alan görevli gerekli işlemleri yaparak sim kartınızı teslim edecektir. Hattın geçiş süreci tamamlandıktan sonra hattınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. BİMcell ile konuştuğunuz kadar ücret öder, hizmetten memnun kalırsınız.

  Size en yakın BİM Mağazası için tıklayınız.

  BİMcell Kalan Paket Sorgulama Nasıl Yapılır?

  BİMcell hattınızda kalan paket kullanımlarınızı merak ediyorsanız, bunu öğrenmenin birkaç yolu mevcuttur. Aşağıda sıraladığımız yöntemler ile BİMcell kalan paket sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Tuşlama ile BİMcell Kalan Paket Sorgulama
  • 9333’ü Arayarak BİMcell Kalan Paket Sorgulama
  • İnternet Sitesinden BİMcell Kalan Paket Sorgulama
  • Müşteri Hizmetlerinden BİMcell Kalan Paket Sorgulama

  Tuşlama ile BİMcell Kalan Paket Sorgulama

  BİMcell kalan paket bilginizi öğrenmek istediğinizde faturasız hattınızdaki BİMcell Kalan Paket Sorgulama işlemini tuşlama yöntemi ile yapabilirsiniz. Bunun için, *123#’yi tuşlayarak arama yapabilirsiniz. Arama yaptıktan sonra telefonunuzun ekranında BİMcell bakiyenizi görebilirsiniz.

  9333’ü Arayarak BİMcell Kalan Paket Sorgulama

  9333’ü arayarak faturasız hattınızdaki kalan paket limitinizi kolayca öğrenebilirsiniz. 9333’ü aradıktan sonra kalan paket bilginiz sesli yanıt sistemi tarafından size anons edilir. Bu sayede BİMCell kalan paket sorgulama işleminizi rahatça gerçekleştirmiş olursunuz.

  İnternet Sitesinden BİMcell Kalan Paket Sorgulama

  BİMcell kullanıcısı iseniz internet üzerinden BİMcell kalan paket sorgulama hizmeti alabilirsiniz. Bunun için www.bimcell.com.tr adresine girerek online işlemler kısmına giriş yapmanız gerekiyor. Giriş için gerekli bilgilerinizle birlikte online işlemler sayfasına giriş işleminizi gerçekleştirdikten sonra BİMcell kalan paket sorgulama işleminizi kolayca ve ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

  Eğer şifrenizi bilmiyorsanız telefonunuzdan *952#’yi tuşlayarak arama tuşuna basın. Şifreniz ücretsiz olarak anında telefonunuza gelecektir.

  Müşteri Hizmetlerinden BİMcell Kalan Paket Sorgulama

  Bİmcell müşteri hizmetleri hattını arayarak hattınızda kalan paket limitinizi sorgulayabilirsiniz. Bunun için 444 4 551 nolu müşteri hizmetleri numarasını aramanız yeterlidir. Gelen yönlendirmeleri takip ederek yada müşteri temsilcisine bağlanarak BİMcell Kalan Paket Sorgulama işleminizi kolayca halledebilirsiniz.