İçeriğe geç

Bimcell Kalan Bakiye Sorgulama

  Bimcell, Bim bünyesinde hizmet veren gsm operatörüdür. Bimcell kullanıcıları bakiyelerinde kalan kullanım haklarını öğrenebilmek için bir kaç yöntem kullanabilmektedir. Bu yöntemleri makalemizde bulabilirsiniz. Bimcell kalan bakiye sorgulama işlemleri için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

  Bimcell Kalan Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  4 farklı yöntem vardır. Bu yöntemler ve detayları şu şekildedir:

  • Tuşlama ile Bimcell Kalan Bakiye Sorgulama
  • 9333’ü Arayarak Bimcell Kalan Bakiye Sorgulama
  • İnternet Sitesinden Bimcell Kalan Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetlerinden Bimcell Kalan Bakiye Sorgulama

  Tuşlama ile Bimcell Kalan Bakiye Sorgulama

  Faturasız hattınızdaki kalan bakiyenizi sorgulama işlemi için, *123#’yi tuşlayarak arama yapabilirsiniz. Arama yaptıktan sonra telefonunuzun ekranına BİMcell bakiyenizi görebilirsiniz. Sistem telefonunuzun ekranına gerekli bilgiyi getirecektir.

  9333’ü Arayarak Bimcell Kalan Bakiye Sorgulama

  Faturasız hattınızdaki bakiye miktarınızı sorgulamak için kullanabileceğiniz bir diğer yol ise 9333’ü aramaktır. 9333’ü aradıktan sonra bakiyeniz sesli yanıt sistemi tarafından size anons edilir. Bu sayede BİMCell Bakiye kalan bakiye sorgulama işleminizi kolayca gerçekleştirmiş olursunuz.

  İnternet Sitesinden Bimcell Kalan Bakiye Sorgulama

  Bimcell kalan bakiye sorgulama işlemi için Bimcell resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

  Bimcell resmi internet sitesi için tıklayınız.

  Bağlantıya tıkladıktan sonra yapmanız gerekenleri ise şu şekildedir:

  • Önce online işlemler menüsüne girin.
  • Sonra sisteme giriş için gerekli şifreyi almak üzere telefonunuzdan *952#’yi tuşlayarak arama tuşuna basın.
  • Bu işlemden sonra şifreniz ücretsiz olarak anında telefonunuza gelecektir.
  • Şifre geldikten sonra telefon numaranız ve şifreniz ile birlikte sisteme giriş yapın. Sonra BİMcell kalan bakiyenizi kolaylıkla ve ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

  Online işlemlerde bakiye sorgulama dışında bir çok hizmetten faydalanabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra bu sistemi ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

  Müşteri Hizmetlerinden Bimcell Kalan Bakiye Sorgulama

  BİMcell müşterileri bakiyelerinde kalan miktarı sorgulayabilmek için müşteri hizmetlerini arayabilirler. Bunun için 444 4 551 nolu müşteri hizmetleri numarasını aramaları yeterlidir. Gelen yönlendirmeleri takip ederek yada müşteri temsilcisine bağlanarak BİMcell Kalan Bakiye Sorgulama hizmetini kolaylıkla alabilir, kalan kullanım haklarını öğrenebilirler.

  Bimcell müşteri hizmetleri numarası : 444 4 551

  Müşteri hizmetleri hattını arayarak istek, dilek ve şikayetlerinizi de ulaştırabilirsiniz.