İçeriğe geç

Burger King Ticket Geçiyor mu?

  Ticket yemek kartı Türkiye’de yaygın olarak kullanılan bir yemek kartı çeşididir. Oldukça geniş bir işyeri ağına sahiptir. Bir çok lokanta, market ve restoranda kullanabilirsiniz. Bu sayede tercih edilen ve kolay kullanılan bir kart olmuştur. Çalışanlar öğle yemeklerini bu sayede daha kolay yemektedirler. Öğle yemeğini sorun olmanın ötesine çıkaran Ticket Restaurant, Türkiye’ye yemek kartını getiren ilk firmadır. Ticket kartın bünyesinde olduğu Edenred firması yemek şirketleri, lokanta, market ve restoran gibi gıda hizmeti veren işletmeler ile anlaşmalar yapmaktadır. Müşterileri için yaptığı bu anlaşmalarda kampanya ve indirimler uygulanmaktadır. Burger King sevilen ve tercih edilen bir restorandır. Bu restoranda yemek yemek isteyen Ticket kart kullanıcıları, burada kartlarını kullanıp kullanamayacaklarını merak ediyorlar. Makalemizde merak edenler için bu konuda açıklama yapmaya çalışacağız.

   Burger King Ticket Geçiyor mu?

  Oldukça sık sorulan bir sorudur. Burger King sevilen bir ürün sunduğu için tercih edilen bir restoran olmuştur. Hamburger severler için vazgeçilmez bir mekandır. Bu sebeple ticket kart kullanmaya başlayanlar tarafından burada kartlarını kullanıp kullanamayacakları merak edilmektedir. Ticket Restaurant yemek kartınız ile Burger King restoranlarında gönül rahatlığı ile yemek yiyebilirsiniz. Ticket Restaurant kartın bünyesinde olduğu Edenred firması, anlaşmalı işyerlerinde kampanyalar yapmaktadır. Burger King bu restoranlardandır. Bazı dönemlerde Ticket ve Burger King kampanyalar düzenlemektedir. Kampanya olmasa bile, istediğiniz zaman Burger King restoranlarında yemek yiyerek, ödeme yapabilirsiniz.

  Burger King Restoranları Nerelerde Vardır?

  Burger King neredeyse her yerde vardır. Resmi internet sayfasında merak edenler için sorgulama sayfası oluşturmuştur. Sayfada bulunduğunuz ili seçmeniz durumunda harita üzerinde o ilde bulunan Burger King restoranlarını listelemektedir.

  İstanbul Avrupa yakasında Burger King Nerelerde Vardır?

  İstanbul Asya yakasında Burger King Nerelerde Vardır?

  Ankara ilinde Burger King Nerelerde Vardır?

  Bursa ilinde Burger King Nerelerde Vardır?

  İzmir ilinde Burger King Nerelerde Vardır?

  Çankırı ilinde Burger King Nerelerde Vardır?

  Sizlerle İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir illerinin sorgulama ekranlarını paylaştık. Bu sayfalara girerek haritadan bulunduğunuz ilin ilçelerinde bulunan Burger King adreslerini görebilirsiniz. Ayrıca Burger King sorgulama sayfasına girerek diğer iller için sorgulama yapmanız da mümkündür.

  Burger King Restoranlar Sorgulama sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.