İçeriğe geç

Bursa Kart Nasıl Yüklenir?

  Bursa ilinde yaşayan vatandaşların ulaşım ücretini ödemek için kullandığı akıllı ulaşım ücretidir. Karta yüklenen bakiye ile bakiye bitene kadar ulaşımdan faydalanmak mümkündür. Bakiyenin kontrol edilmesi ve gerektiğinde yükleme yapılması önemlidir.

  Bursa Karta Nasıl Para Yüklenir?

  Bursa kartınıza bakiye yükleme işlemi yapmanız gerekiyorsa bunu birkaç yöntemle yapabilirsiniz. Bu seçenekler şu şekilde sıralanabilir.

  • İstasyonlarda bulunan Bursa Kart Dolum ve Satış noktaları ile Bursa Karta Para Yükleme
  • Bursa Kart bayilerinden Bursa Karta Para Yükleme
  • Mobil uygulama ile Bursa Karta Para Yükleme
  • BKM Express ile Bursa Karta Para Yükleme
  • İnternet Sitesinden Bursa Karta Para Yükleme

  İstasyonlarda bulunan Bukart Dolum ve Satış noktaları ile Bursa Karta Para Yükleme

  Bursa kartınızın bakiyesi yetersiz olduğunda toplu ulaşım aracını kullanamazsınız. Bu yüzden zor anlar yaşayabilirsiniz. Eğer Bursa kart bakiye sorgulamanızda yetersiz bakiye görünüyorsa bursa kart bakiye yükleme işlemi yapmanız gerekir. Kartınıza istasyonlarda bulunan Bursa kart dolum ve satış noktalarından kolaylıkla bakiye yükleme yapabilirsiniz.

  Bursa Kart Bayilerinden Bursa Karta Para Yükleme

  Bursa kartınıza bakiye yüklemenin bir diğer yolu da Bursa kart bayilerine gitmektir. Bursa kart bayisi olan yerlere giderek Bursa kart Bakiye Yükleme işlemini bayi yardımıyla yapabilirsiniz.

  Bursa Kart Bayi Listesi için tıklayınız.

  Mobil uygulama ile Bursa Karta Para Yükleme

  Bursa kartınıza istediğiniz miktarda bakiye yüklemek için mobil uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Size uygun olan uygulama mağazasına aşağıdaki adreslerden giriş yapabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra kartınızı tanıtıp bakiye bilgisine ulaşabilir, bakiye yükleme yapabilirsiniz.

  Play Store üzerinden Bursa Kart mobil uygulaması indirmek için tıklayınız.

  App Store üzerinden  Bursa Kart mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  BKM Express ile Bursa Karta Para Yükleme

  Bayilere gitmeden Bursa kart Bakiye Yükleme yapabilmek için BKM Express uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Bu sayede kolayca yükleme yapabilirsiniz.

  İnternet Sitesinden Bursa Karta Para Yükleme

  www.burulas.com.tr sitesi üzerinden Bursa kart Bakiye Yükleme işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Eğer internet sitesi üzerinden bakiye yükleme yapmak istiyorsanız, bunu online işlemler bölümüne girip TC Kimlik No, Ad, Soyad bilgilerinizi girerek gerçekleştirebilirsiniz.

  İnternet sitesine girmek için tıklayınız.