İçeriğe geç

Bursa Karta Nasıl Para Yüklenir?

  Bursa Kart kullanıcıları kartlarına bakiye yükleyerek şehir içi toplu taşıma araçlarından faydalanabilirler. Bakiye yüklemezlerse yetersiz bakiye nedeniyle yolculuk yapamazlar. Bu yüzden düzenli olarak Bursa Kart bakiye sorgulama işlemi yaparak kontrol etmek ve gerektiği durumlarda Bursa Kart bakiye yükleme işlemi yapmaları gerekir.

  Bursa kart kullanıcı iseniz makalemizin devamını okuyarak Bursa Karta nasıl para yüklenir? sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

  Bursa Karta Nasıl Para Yüklenir?

  Bursa kartınıza bakiye yükleme işlemi yapmanız gerekiyorsa bunu birkaç yöntemle yapabilirsiniz. Bu seçenekler şu şekilde sıralanabilir.

  • İstasyonlarda bulunan Bursa Kart Dolum ve Satış noktaları ile Bursa Karta Para Yükleme
  • Bursa Kart bayilerinden Bursa Karta Para Yükleme
  • Mobil uygulama ile Bursa Karta Para Yükleme
  • BKM Express ile Bursa Karta Para Yükleme
  • İnternet Sitesinden Bursa Karta Para Yükleme

  İstasyonlarda bulunan Bukart Dolum ve Satış noktaları ile Bursa Karta Para Yükleme

  Bursa kartınızın bakiyesi yetersiz olduğunda toplu ulaşım aracını kullanamazsınız. Bu yüzden zor anlar yaşayabilirsiniz. Eğer Bursa kart bakiye sorgulamanızda yetersiz bakiye görünüyorsa bursa kart bakiye yükleme işlemi yapmanız gerekir. Kartınıza istasyonlarda bulunan Bursa kart dolum ve satış noktalarından kolaylıkla bakiye yükleme yapabilirsiniz.

  Bursa Kart Bayilerinden Bursa Karta Para Yükleme

  Bursa kartınıza bakiye yüklemenin bir diğer yolu da Bursa kart bayilerine gitmektir. Bursa kart bayisi olan yerlere giderek Bursa kart Bakiye Yükleme işlemini bayi yardımıyla yapabilirsiniz.

  Bursa Kart Bayi Listesi için tıklayınız.

  Mobil uygulama ile Bursa Karta Para Yükleme

  Bursa kartınıza istediğiniz miktarda bakiye yüklemek için mobil uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Size uygun olan uygulama mağazasına aşağıdaki adreslerden giriş yapabilirsiniz.

  Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bursakart.burulas

  IOS: https://apps.apple.com/us/app/bursakart-mobil/id1524284887

  İlgili uygulama mağazasından uygulamayı indirdikten sonra kart numaranız ile Bursa kart Bakiye Yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik istediğiniz yerde istediğiniz zaman uygulamayı kullanabilirsiniz.

  BKM Express ile Bursa Karta Para Yükleme

  Bayilere gitmeden Bursa kart Bakiye Yükleme yapabilmek için BKM Express uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Bu sayede kolayca yükleme yapabilirsiniz.

  İnternet Sitesinden Bursa Karta Para Yükleme

  www.burulas.com.tr sitesi üzerinden Bursa kart Bakiye Yükleme işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Eğer internet sitesi üzerinden bakiye yükleme yapmak istiyorsanız, bunu online işlemler bölümüne girip TC Kimlik No, Ad, Soyad bilgilerinizi girerek gerçekleştirebilirsiniz.