İçeriğe geç

Çiçek Sepeti Kargo Takip ve Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Çiçek sepeti kendiniz için yada sevdikleriniz için hediye gönderebileceğiniz bir online alışveriş sitesidir. Buradan aldığınız ürünleri yada gönderdiğiniz hediyeleri takip edebilmek için kargo sorgulama yapabilirsiniz. Çiçek sepetinden alınan siparişinizin nerede ne durumda olduğunu öğrenmek için makalemizde anlatacağımız yöntemleri kullanabilirsiniz.

  Çiçek Sepeti Kargo Takip ve Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Çiçek sepeti daha önce sadece çiçek gönderimlerinde hizmet veren bir siteyken artık bir çok ürün satılmaktadır. Bu ürünler hediye olarak gönderilebileceği gibi ihtiyaç duymanız durumunda kendiniz için almanız da mümkündür. Çiçekler genelde aynı gün teslim edilir. Ancak ürünlerin kargolama süreci daha uzun sürebilir. Bunu takip etmek için kargo takip işlemi yapabilirsiniz. Boşuna evde beklemek yerine size geleceği gün evde olabilirsiniz. Bazen çiçek gönderimlerinde de ufak aksaklıklar olur. Bu gibi durumlar için kargo takip ve sorgulama işlemi yapmak gerekebilir. Kargo takibi için kullanabileceğiniz yöntem online olarak internet sitesi yada mobil uygulama üzerinden yapmaktır. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İnternet Üzerinden kargo takibi ve mobil uygulama üzerinden kargo takibi için gereken detaylar şu şekildedir:

  Çiçek Sepeti İnternet Sitesi Üzerinden Kargo Takip ve Sorgulama

  • Çiçeksepeti.com internet sitesine girin ve anasayfada bulunan ‘Siparişlerim’ kısımını kullanarak aldığınız ürünlerin listesine ulaşın.
  • Burada ürünün ne durumda olduğuna dair bilgiler yer alır.
  • Sipariş verildi, hazırlanıyor, kargoya verildi şeklinde bilgiler ürünün yanında yazar.
  • Eğer ürün belirtilen süre içinde kargoya verilmemişse buradan satıcıya mesaj atabilirsiniz.
  • Eğer kargoya verilmişse bu sayfadan kargo firmasının takip sayfasına ulaşabilirsiniz.
  • Ayrıca kargo firmasının internet sitesine girerek kargo takip numaranız ile birlikte takip işlemi yapabilirsiniz.
  • Hangi kargoya verildiğini yine sipariş takibi sayfasından görebilirsiniz. (Teslimat Detay)

  Çiçek sepeti siparişlerim sayfası için buraya tıklayınız.

  Çiçek Sepeti Mobil Uygulaması Üzerinden Kargo Takip ve Sorgulama

  Çiçek sepeti mobil uygulaması ile akıllı cihazınızdan her an sorgulama yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken çiçek sepeti mobil uygulamasını akıllı cihazınıza indirmektir. İndirmek için kullanabileceğiniz adresler aşağıda verilmiştir. Bu adreslerden cihazınıza uygun olan uygulamayı indirebilirsiniz.

  Çiçek sepeti online alışveriş mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız. – App Store

  Çiçek sepeti online alışveriş mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız. – Google Play

  İndirme işleminden sonra mobil uygulamayı açın. Çiçek sepeti üyelik bilgileriniz ile sisteme giriş yapın. Siparişlerim bölümünden kargo takibinizi yapabilirsiniz.