İçeriğe geç

Sipariş Numarası ile Kargo Takip Çiçek Sepeti

  Çiçek sepeti internet sitesi önce sevdiklerimize hediye çiçek gönderebilmemiz için oluşturulmuş bir siteyken günümüzde daha fazla hediye seçeneği ve farklı ürün yelpazesi eklenerek büyümüştür. Çiçek sepetinden bir çok ürünü sipariş etmek mümkündür. İhtiyacınız olan ürünü çiçek sepetinden aldıysanız ne zaman elinize ulaşacağını merak ediyor olabilirsiniz. Bunun için kargo takibi yapma imkanınız vardır. Çiçek sepeti kargo takibini şu yöntemleri kullanarak yapabilirsiniz :

  • Online sorgulama sayfasından Çiçek Sepeti Kargo Takibi
  • Kargo Firmasından Çiçek Sepeti Kargo Takibi
  • Çiçek Sepeti Siparişlerim Sayfasından Çiçek Sepeti Kargo Takibi

  Makalemizde sipariş numarası ile kargo takibi nasıl yapılır sorusunun cevabını bir alt başlıkta bulabilirsiniz. Diğer yöntemlerin detaylarını sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz. Diğer yöntemler de oldukça pratiktir.

  Sipariş Numarası ile Kargo Takip Çiçek Sepeti

  Çiçek sepetinden alınan ürününüzün yada gönderdiğiniz gönderinin takibini yapmak için kullanabileceğiniz yöntem oldukça basittir. Gönderinin ne zaman ulaşacağı yada elinize ne zaman geçeceği alınan ürüne ve firmaya göre farklılık gösterir. Bazı ürünler aynı gün teslim edilirken bazıları alım sırasında belirtilen gönderim aralığına göre kargolanır. Kargoya verildikten sonraki süreç ise kargo firmasına bağlı olarak değişir. Bu yüzden net bir cevap verilemez. Aynı gün kargolarının istediğiniz gün içinde gönderileceğinden emin olabilirsiniz. Bu ürünler çiçek ve farklı hediye aranjmanları olabilir.

  Çiçek sepetinden ürün aldığınızda size sipariş numarası verilir. Sipariş numarasına göre kargo sorgulama yapabilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Öncelikle aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

  Çiçek sepeti online kargo sorgulama sayfası için buraya tıklayınız.

  • Bağlantıya tıklayarak sipariş takip sayfasına ulaşın.
  • Karşınıza gelen sayfada sipariş numaranızı ve e-posta adresinizi girmeniz için düzenlenmiş alanlar mevcuttur.
  • Bulunan ilk alana, ürününüzü aldığınızda size verilen sipariş numaranızı girin.
  • Altta bulunan alana e-posta bilginizi girin.
  • Sipariş takip butonuna tıklayın ve sorgulamayı yapın.

  Kargonuza dair bilgiler karşınıza gelecektir. Çiçek sepeti kargo takip işleminizi sipariş numarası ile yapmak bu kadar kolaydır. Hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Çiçek sepeti internet sitesinde bu işlem için gerekli sayfa mevcuttur.