İçeriğe geç

DHL Gönderi Takibi Nasıl Yapılır?

  DHL Kargo ile gönderilmiş olan paketinizi takip etmek için gönderi takip işlemi yapmanız gerekir. Bunun için kullanabileceğiniz kolay yöntemler vardır. DHL Kargo takip sürecini kolaylaştırarak daha hızlı ve pratik şekilde takip yapmanızı sağlar. DHL Kargo takip işlemi için makalemizin devamını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

  DHL Kargo Hangi Hizmetleri Sunmaktadır?

  DHL Kargo depolama, sipariş yönetimi, taşıma ve dağıtım, danışmanlık ve yönetim hizmetleri, entegre lojistik, çevre dostu lojistik, görünürlük ve risk yönetimi, entegre sözleşmeli lojistik, entegre navlun lojistiği, gümrük, güvenlik ve sigorta konularında hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetleri sunarken küçük, orta ve büyük işletmelere özel imkanlar sunmaktadır. İşletmenin ölçeğine göre hizmetin kapsamı değişmektedir.

  DHL Kargo Gönderi Takibi Nasıl Yapılır?

  DHL Kargo gönderi takibi yapmak istiyorsanız aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Paketiniz DHL Kargo’ya teslim edildikten sonra tarafınıza gönderilen kargo takip numarası ile kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

  • DHL Kargo Resmi İnternet Sitesi Üzerinden DHL Gönderi Takibi
  • DHL Express Mobile Uygulaması ile DHL Gönderi Takibi
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak DHL Gönderi Takibi

  DHL Kargo Resmi İnternet Sitesi Üzerinden DHL Gönderi Takibi

  DHL kargonun resmi internet sayfasında bulunan kargo takip sayfasını kullanarak sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca ana sayfada bulunan kargo takip alanını kullanabilirsiniz. Takip numaranızı girdikten sonra sorgulama yapabilir ve kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

  DHL Kargo takip sayfası için buraya tıklayınız.

  DHL Express Mobile Uygulaması ile DHL Gönderi Takibi

  DHL Kargo’nun mobil uygulamasını indirerek kolayca kargo takibi yapabilirsiniz. Mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirerek kargo takibinizi yapabilirsiniz. DHL Express mobil uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Uygulama içinde bulunan kargo takip kısmında kargo takip numaranızı kullanarak sorgulama yapabilir ve yerini öğrenebilirsiniz.

  Google Play – DHL Express mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  App Store – DHL Express mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak DHLGönderi Takibi

  DHL Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargonuzun son durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. DHL Kargo müşteri hizmetleri görevlisi bu konuda sizden kargo takip numaranızı isteyecektir. Bu şekilde kargonuzla ilgili bilgi verebilir. Aşağıdaki numaradan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

  DHL Kargo Takip Numarası : 444 00 40