İçeriğe geç

DHL Express Takip

  Lojistik ve gönderi taşıma hizmeti veren bir şirkettir. Dünya’da geniş bir hizmet alanı bulunan DHL Kargo bir çok ülkede hizmet sunar. Depolama, taşıma ve dağıtım, entegre lojistik, gümrük, güvenlik ve sigorta, çevre dostu lojistik, görünürlük ve risk yönetimi, sipariş yönetimi, entegre sözleşmeli lojistik, entegre navlun lojistiği gibi alanlarda hizmet sunmaktadır. İşletmenin ölçeğine göre verilen hizmetler değişmektedir. Ayrıca bireysel kullanıcılar için hizmet sunmaktadır.  DHL kargo ile gönderilen paketinizi yada kendi gönderdiğiniz kargoların durumunu öğrenmek için DHL Kargo takip işlemi yapabilirsiniz. Bu işlem için makalemizin devamından faydalanabilirsiniz. Sizlere nasıl DHL kargo takibi yapabileceğinizi anlatacağız.

  DHL Express Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

  DHL Kargo gönderi takibi için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerin nasıl kullanılacağı ile ilgili detaylar aşağıda verilmiştir.

  • DHL Kargo Resmi İnternet Sitesi Üzerinden DHL Express Takip
  • DHL Express Mobile Uygulaması ile DHL Express Takip
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak DHL Express Takip

  DHL Kargo Resmi İnternet Sitesi Üzerinden DHL Express Takip

  DHL kargonun resmi internet sayfasında bulunan kargo takip sayfasını kullanarak sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca ana sayfada bulunan kargo takip alanını kullanabilirsiniz. Takip numaranızı girdikten sonra sorgulama yapabilir ve kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

  DHL Kargo takip sayfası için buraya tıklayınız.

  DHL Express Mobile Uygulaması ile DHL Express Takip

  DHL Kargo’nun mobil uygulamasını indirerek kolayca kargo takibi yapabilirsiniz. Mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirerek kargo takibinizi yapabilirsiniz.

  Google Play – DHL Express mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  App Store – DHL Express mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.yetiş

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak DHL Express Takip

  DHL Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargonuzun son durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. DHL Kargo müşteri hizmetleri görevlisi bu konuda sizden kargo takip numaranızı isteyecektir. Bu şekilde kargonuzla ilgili bilgi verebilir. Aşağıdaki numaradan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

  DHL Kargo Takip Numarası : 444 00 40