İçeriğe geç

EGO Bakiye Sorgulama Numarası

  Ankara ilinde hizmet veren EGO şehir içi toplu taşıma araçlarını koordine eder. Ankara’da şehir içi toplu taşıma araçlarına kart ile binilir. Bu kartlara bakiye yüklenmesi gerekir. Yüklenen bakiyenin ne kadar kaldığını bakiye sorgulama işlemi ile öğrenmek mümkündür. Değişik bakiye sorgulama yöntemleri mevcuttur ancak makalemizde öncelikle size EGO Bakiye sorgulama numarasını kullanarak nasıl bakiyenizi öğrenebileceğinizi anlatacağız.

  EGO Bakiye Sorgulama Numarası

  EGO kart çağrı merkezi numarasını arayarak bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki numarayı aramaktır.

  EGO Çağrı Merkezi : 0 850 727 80 50
  Numarayı aradıktan sonra kartınızda bulunan bakiyeyi öğrenmek istediğinizi belirtmeniz gerekir. Daha sonra kart numaranızı girerek bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

  Diğer Yöntemler Nelerdir?

  • Online İşlemler ile EGO Kart Bakiye Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile EGO Kart Bakiye Sorgulama
  • Kart İşlem Merkezleri ile EGO Kart Bakiye Sorgulama
  • Saha Ödeme Cihazları ile EGO Kart Bakiye Sorgulama
  • Üye İşyerlerine Giderek EGO Kart Bakiye Sorgulama

  Online İşlemler ile EGO Kart Bakiye Sorgulama

  Bu yöntemi kullanarak kartınızda kalan bakiyeyi kontrol etmek oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken EGO’nun resmi internet sitesine girmektir. Sonra bakiye sorgulamanızı yapabilirsiniz.

  Mobil Uygulama ile EGO Kart Bakiye Sorgulama

  EGO Cepte mobil uygulamasından bakiyenizi öğrenmek için kartınızı sisteme tanımlamanız gerekmektedir. Uygulamayı açtığınızda bakiyenizi görebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak telefonunuza uygun olan mobil uygulamayı indirebilirsiniz.

  App Store üzerinden EGO Cepte mobil uygulamasını indir

  Play Store üzerinden EGO Cepte mobil uygulamasını indir

  Windows phone üzerinden EGO Cepte mobil uygulamasını indir

  Kart İşlem Merkezleri ile EGO Kart Bakiye Sorgulama

  Size en yakın kart işlem merkezlerine giderek kolayca kartınızın bakiyesini öğrenmeniz mümkündür. Kart işlem merkezleri EGO ana hizmet binası şubesi, Kızılay, Dikimevi, Akköprü, Beşevler adreslerinde bulunmaktadır.

  Saha Ödeme Cihazları ile EGO Kart Bakiye Sorgulama

  Smart Banko ve Aktif Banko isimleriyle bilinen saha cihazlarını kullanarak bakiyenizi kolayca görebilirsiniz. Saha ödeme cihazları her istasyonda bulunmaktadır. Saha ödeme cihazları ile bakiye sorgulama işlemi yapmak için yalnızca kartınızı okutmanız yeterli olacaktır. Cihazın ekranında mevcut bakiyeniz görüntülenmektedir.

  Üye İşyerlerine Giderek EGO Kart Bakiye Sorgulama

  Ankara’da dolum bayileri ve Ego kart işlem merkezleri bulunmayan yerlerde üye işyerleri bakiye dolum hizmeti vermektedir. Bu bayilerden Ankara kart bakiye yükleme işlemi de gerçekleştirilebilmektedir.