İçeriğe geç

Elazığ Kart Merkezleri Sorgulama

  Elazığlı vatandaşların şehir içi toplu taşıma araçlarında kullandıkları ulaşım kartıdır. Elazığ Kart sahipleri kartları ile ilgili işlemleri Elazığ Kart Merkezlerinden yapabilirler. Elazığ Kart Merkezlerinin nerede olduğunu sorgulamak için Elazığ Kart için oluşturulan internet sayfasından faydalanmak mümkündür. Ayrıca Elazığ Ulaşım mobil uygulamasını indirerek aynı işlemler yapılabilir.

  Elazığ Kart Merkezleri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Elazığ Kart ile ilgili işlem yapılabilecek yerler kiosk cihazları, Elazığ Kart merkezleri ve bayilerder. Buralardan Elazığ kart ile ilgili işlemler yapılabilir. Elazığ kart merkezlerini sorgulamak isteyen kişiler Elazığ Kartın resmi internet sitesinde bulunan sorgulama sayfasından yapılabilir. Sayfada dolum merkezleri, bayiler ve kiosk cihalarının nerelerde olduğuna dair sorgulama yapılabilir.

  Elazığ Kart Merkezlerini görebilmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sorgulama yapabilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra haritanın üzerinden bulunan alandan Kart Merkezleri seçeneğini seçmelisiniz. Böylece sayfada Kart Merkezleri listelenir.

  Elazığ Kart Merkezleri sorgulaması için buraya tıklayınız.

  Kart merkezlerinin yerini harita üzerinde görerek inceleyebilirsiniz.

  Sayfada yapılabilecek diğer sorgulamalar ise şu şekildedir:

  Elazığ Kart Dolum Yerleri – Kiosk Cihazları

  Harita üzerinden bulunan alandan kiosk cihazlarını seçerseniz şehrin çeşitli noktalarında bulunan kiosk cihazları listelenir. İstediğiniz cihaza tıklayarak net adresini harita üzerinde görebilirsiniz.

  Elazığ Kart dolum yerleri – Kiosk Cihazları için buraya tıklayınız.

  Elazığ Kart kiosk cihazlarından bakiye yükleme, bakiye sorgulama gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  Elazığ Kart Dolum Yerleri – Bayiler

  Elazığ Kart dolum bayilerinin nerede olduğunu öğrenmek için harita üzerinde bulunan alandan bayileri seçmelisiniz. Böylece şehirde bulunan tüm bayiler listelenir. Bayilerin üzerine tıklayarak harita üzerinde nerede olduğunu görebilir ve inceleyebilirsiniz.

  Elazığ Kart dolum yerleri – Bayiler için buraya tıklayınız.

  Elazığ Kart dolum bayilerinden bakiye yükleme, bakiye sorgulama gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  Elazığ ulaşım mobil uygulamasını indirerek aynı sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Elazığ Ulaşım mobil uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra Elazığ ilinde bulunan ulaşım hizmeti ile ilgili ve kartınızla ilgili bir çok işlemi yapabilir ve bilgi alabilirsiniz.

  Google Play üzerinden Elazığ Ulaşım uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  App Store üzerinden Elazığ Ulaşım uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.