İçeriğe geç

Garanti Bakiye Öğrenme

  Garanti Bankasında müşteri iseniz ve bakiyenizi nasıl sorgulayabileceğinizi merak ediyorsanız, makalemizde sizin için bazı yolları toparladık. Bu yollardan sizin için en kolay olanı deneyerek, hesabınızda bulunan bakiyenizi kolayca öğrenebilirsiniz.

  Garanti Bakiye Öğrenme Nasıl Yapılır?

  Bu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Sms ile Garanti Bakiye Öğrenme
  • İnternet Üzerinden Garanti Bakiye Öğrenme
  • Müşteri Hizmetlerinden Garanti Bakiye Öğrenme
  • ATM Cihazlarından Garanti Bakiye Öğrenme
  • Şubeye Giderek Garanti Bakiye Öğrenme
  • Mobil Uygulama ile Garanti Bakiye Öğrenme

  Sms ile Garanti Bakiye Öğrenme

  Bunun için 3340 numaralı anında bilgi servisini kullanabilirsiniz. SMS ile hesap bakiyesi öğrenmek için telefonunuzun mesaj bölümüne “bilgi” yazdıktan sonra kredi kartınızın son 4 rakamını eklemeniz gerekmektedir. Daha sonra 3340 numarasına göndermeniz yeterlidir. Sistem mesajı aldıktan sonra bakiye bilginizi size gönderecektir.

  İnternet Üzerinden Garanti Bakiye Öğrenme

  Garanti Bankasının İnternet Şubesini kullanarak bakiyenizi kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun için Garanti Bankasının resmi internet sitesine girerek İnternet şubesine giriş yapmalısınız. Şifrenizi bankadan talep edebilirsiniz. Yada parola al seçeneğini kullanabilirsiniz.

  Garanti resmi internet sitesi için tıklayınız.

  Garanti İnternet Şubesi için tıklayınız.

  Müşteri Hizmetlerinden Garanti Bakiye Öğrenme

  Müşteri hizmetleri hattını arayarak bu konuda bilgi alabilirsiniz. Bunun için numarayı arayıp sesli yanıt sisteminden yardım alabilirsiniz. Sesli yanıt sistemi ile anlaşamadıysanız, müşteri temsilcisinin bağlanmasını talep edebilirsiniz. 444 0 333 bilgi servisinden de Bonus Trink, Garanti Bonus, Money Card, Shop&Miles, Flexi, American Express kartlarının hesap özetine ulaşabilirsiniz.

  Alo Garanti Hattı : 444 0 333

  ATM Cihazlarından Garanti Bakiye Öğrenme

  Garanti Bankasına ait ATM cihazlarından istediğiniz her an bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Kartınızı cihaza okutarak şifrenizi girin ve bankamatik cihazının sizi yönlendirdiği gibi bakiyenizi sorgulayın.

  Şubeye Giderek Garanti Bakiye Öğrenme

  Size en yakın Garanti şubesine giderek banko görevlisinden bu konuda yardım alabilirsiniz.

  Size en yakın Garanti BBVA şubesi için tıklayınız.

  Mobil Uygulama ile Garanti Bakiye Öğrenme

  Garantinin mobil uygulaması akıllı telefonunuza indirerek kolayca, istediğiniz her an, her yerde bakiyenizi görebilirsiniz. Bunun için mobil uygulamayı aşağıdaki adreslerden indirebilirsiniz.

  Play Store – Garanti mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store – Garanti mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  İndirme işleminden sonra internet bankacılığı şifrenizle birlikte sisteme giriş yapmanız gerekir. Daha sonra Hesabım bölümünden yada kartlarım bölümünden bakiye bilginize ulaşabilirsiniz.