Garanti Bankası müşterilerine kaliteli ve kolay hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Bu kapsamda müşterilerinin bakiyelerini kolayca sorgulayabilmeleri için bazı hizmetler sunmuşlardır. Sms, internet, müşteri hizmetleri gibi bir çok kolaylık sunmaktadır.

Garanti Bakiye Sorgulama

Bu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Sms ile Garanti Bakiye Sorgulama
  • İnternet Üzerinden Garanti Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetlerinden Garanti Bakiye Sorgulama
  • ATM Cihazlarından Garanti Bakiye Sorgulama
  • Şubeye Giderek Garanti Bakiye Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile Garanti Bakiye Sorgulama

Sms ile Garanti Bakiye Sorgulama

Bunun için 3340 numaralı anında bilgi servisini kullanabilirsiniz. SMS ile hesap bakiyesi öğrenmek için telefonunuzun mesaj bölümüne “bilgi” yazdıktan sonra kredi kartınızın son 4 rakamını eklemeniz gerekmektedir. Daha sonra 3340 numarasına göndermeniz yeterlidir. Sistem mesajı aldıktan sonra bakiye bilginizi size gönderecektir. Gelen mesajda şu bilgiler bulunur:

  • Mevcut kullanılabilir limit
  • Mevcut birikmiş bonusunuz
  • Dönem içi harcama tutarı
  • Gelecek ekstre kesim tarihi

İnternet Üzerinden Garanti Bakiye Sorgulama

Garanti Bankasının İnternet Şubesini kullanarak bakiyenizi kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun için Garanti Bankasının resmi internet sitesine girerek İnternet şubesine giriş yapmalısınız. Şifrenizi bankadan talep edebilirsiniz. Yada parola al seçeneğini kullanabilirsiniz.

Garanti resmi internet sitesi için tıklayınız.

Garanti İnternet Şubesi için tıklayınız.

Müşteri Hizmetlerinden Garanti Bakiye Sorgulama

444 0 333 kurumsal Alo Garanti hattını arayarak bu konuda bilgi alabilirsiniz. Bunun için numarayı arayıp sesli yanıt sisteminden yardım alabilirsiniz. Sesli yanıt sistemi ile anlaşamadıysanız, müşteri temsilcisinin bağlanmasını talep edebilirsiniz. 444 0 333 bilgi servisinden de Bonus Trink, Garanti Bonus, Money Card, Shop&Miles, Flexi, American Express kartlarının hesap özetine ulaşabilirsiniz.

ATM Cihazlarından Garanti Bakiye Sorgulama

Garanti Bankasına ait ATM cihazlarından istediğiniz her an bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Kartınızı cihaza okutarak şifrenizi girin ve bankamatik cihazının sizi yönlendirdiği gibi bakiyenizi sorgulayın.

Şubeye Giderek Garanti Bakiye Sorgulama

Size en yakın Garanti şubesine giderek banko görevlisinden bu konuda yardım alabilirsiniz.

Mobil Uygulama ile Garanti Bakiye Sorgulama

Garantinin mobil uygulaması akıllı telefonunuza indirerek kolayca, istediğiniz her an, her yerde bakiyenizi görebilirsiniz. Bunun için mobil uygulamayı aşağıdaki adreslerden indirebilirsiniz.

Play Store – Garanti mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

App Store – Garanti mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.