İçeriğe geç

Garanti Paracard Nedir?

  Garanti BBVA Paracard Bonus kredilendirmek ya da taksitlendirmek istemediğiniz alışverişleriniz için kullanabileceğiniz bir karttır. Nakitten çok daha pratik, güvenli ve kazançlı bir banka kartıdır. Bu avantajlı Paracard Bonus’unuzu kullanarak dünyanın her yerinde alışveriş yapabilir ve tüm alışverişlerinizde bonus kazanabilirsiniz. Bonus işyerlerinde daha fazla kazanabilir ve oldukça kazançlı bir şekilde harcayabilirsiinz.

  Garanti Paracard Nereden Alınır?

  Paracard Bonus almak istiyorsanız bunun için internet bankacılığı hizmetini yada şubeye gitme yöntemini kullanmalısınız. İnternet Bankacılığı Başvurusu için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Başvuru menüsü Kartlar adımını takip edebilirsiniz.

  Garanti Paracard Başvurusu için tıklayınız.

  Size en yakın Garanti BBVA şubesi için ise aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Karşınıza gelecek olan sayfadan bulunduğunuz il ve ilçeye göre listeleme yaptırabilirsiniz.

  Garanti İnternet Şubesi için tıklayınız.

  Paracard Bonus Çeşitleri Nelerdir?

  Garanti BBVA Paracard almak isteyenler için 7 farklı seçenek sunmuştur. İhtiyacınıza yönelik olarak bu seçeneklerden birisini tercih edebilirsiniz.

  BonusFlaş Mobil Uygulaması Nedir?

  Bonusflaş uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek kartınız ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Play Store BonusFlaş uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store BonusFlaş uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  • Paracard Bonus sayesinde bankacılık işlemleriniz için şubeye gitmenize gerek kalmaz, işlemlerinizi Paramatikleri kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde yaparsınız.
  • Paramatiklerin yanı sıra yurt içinde diğer banka* ATM’lerinden ve yurt dışında Maestro veya Visa/Plus logolu tüm ATM’lerden para çekebilirsiniz.
  • Yurt içinde veya yurt dışında alışveriş yapabilirsiniz.
  • Kolay Vezne’lerden hattınıza kontör yükleyebilirsiniz.

  Garanti Paracard’ın Avantajları Nelerdir?

  • Paracard Bonus ile üzerinizde nakit para taşımaya gerek kalmadan yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizi peşin olarak yapar, böylece eksik para üstü alma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.
  • Yaptığınız harcama anında hesabınızdan düşer, siz de hesabınızı kolayca takip edersiniz.
  • Avans Hesabı’nız varsa, hesabınızda para yokken bile Paracard Bonus’unuzu kullanarak alışveriş yapabilir veya para çekebilirsiniz.
  • Yaptığınız tüm işlemleri Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Şubesi’nden görüntüleyebilirsiniz.