İçeriğe geç

Garanti BBVA Mobil Giriş Nasıl Yapılır?

  Garanti bankasına ait mobil şube hizmeti ile bankacılık hizmetleri artık daha kolay hale gelmiştir. Bu yöntem ile bankacılık işlemlerinizi kolayca her yerden yapabilirsiniz. Yapabileceğiniz işlemleri kısaca; günlük bankacılık işlemleri, kişisel finans işlemleri ve yönetimi olarak açıklayabiliriz. İstediğiniz her yerde ve her zaman mobil şubeyi kullanabilirsiniz.

  Garanti BBVA Mobil Nedir?

  Garanti BBVA Mobil günlük bankacılık işlemlerinizi kolay ve hızlı şekilde yapmanızı sağlayan, her zaman ve her yerde kullanabileceğiniz bir mobil bankacılık uygulamasıdır.

  Garanti BBVA Mobil Nasıl İndirilir?

  Aşağıdaki bağlantıları kullanarak Garanti BBVA mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

  App Store – Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Play Store – Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Gallery – Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Ayrıca 3342’ye “Garanti BBVA Mobil” yazıp kısa mesaj gönderdikten sonra cep telefonunuza gelen kısa mesajdaki link’e tıklayarak da Garanti BBVA Mobil uygulamasını anında indirebilirsiniz.

  Garanti BBVA Mobil Giriş Nasıl Yapılır?

  Aşağıdaki adımları takip ederek Garanti BBVA Mobil giriş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için önce mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirmeniz gerekir. Yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  • Garanti BBVA Mobil uygulamasını yukarıdaki bağlantıları kullanarak, akıllı telefonunuza indirin.
  • Sonra giriş yapmak için mobil uygulamayı açın.
  • Müşteri numaranız veya T.C Kimlik Numaranız ile giriş yapın. Garanti BBVA Mobil‘e Garanti BBVA İnternet Bankacılığı parolası ile de giriş yapabilirsiniz.

  Garanti BBVA mobil uygulamasına giriş yapmak bu kadar kolaydır. Müşteri numaranızla cihazınızı eşleştirme özelliği sayesinde uygulamanızı cihazınızdan yalnızca siz kullanabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil ile cihazınızı eşleştirebilirsiniz. Böylece daha kolay giriş yapabilirsiniz.

  Garanti BBVA Mobil İçin Nasıl Parola Alınır?

  Garanti BBVA mobil uygulamasını kullanmak için cep telefonu numaranız ve kredi kartı yada paracard şifrenizi kullanarak şifrenizi kolayca alabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na aynı parola ile giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi internet üzerinden alamıyorsanız 7 gün, 24 saat 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz. Banka şubesine giderek yardım alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri personeli size yeni şifre almanızda yardımcı olabilir.