İçeriğe geç

Gestcard Online Yükleme

  GESTAŞ Çanakkale’de elektronik kart sistemini hizmete sokarak belirli geçişlerde kolaylık sağlamıştır.  Çanakkale Boğazı, Gökçeada ve Bozcaada ile Güney Marmara adalar hattını kullanmak isteyen vatandaşlar ön ödemeli Gestcardlarını kullanar araçları ile kolay geçiş yapabilirler. Araç plakasına göre alınan araç Gestcard ile zamandan tasarruf ve kolay ödeme imkanı sunulur. Yaya Gestcard ise yolcular için kolay ödeme imkanı sunan ön ödemeli karttır. Gestcardlarınıza online yükleme yaparak kolayca bakiyenizi güncelleyebilirsiniz. Kullanabileceğiniz online yöntemler makalemizde detaylı olarak verilmiştir.

  Gestcard Online Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

  Araç Gestcard ve Yaya Gestcard kullanıcıları Gestcardlarına bakiye yüklemek için aşağıdaki online yöntemleri kullanabilirler.

  • İnternet Sitesinden Gestcard Online Yükleme
  • Gestaş Mobil Uygulaması Üzerinden Gestcard Online Yükleme
  • Bankaların İnternet Şubesi yada Mobil Uygulaması Üzerinden Gestcard Online Yükleme

  İnternet Sitesinden Gestcard Online Yükleme

  Gescard’a özel internet sitesi üzerinden bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Gestcard bakiye yükleme işlemini online olarak yapmak istiyorsanız bu sayfayı kullanabilirsiniz. Bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşın ve kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapın. Daha sonra bakiye yüklemenizi kredi kartınız ile birlikte yapabilirsiniz.

  Online Gestcard bakiye yükleme sayfası için buraya tıklayınız.

  Gestaş Mobil Uygulaması Üzerinden Gestcard Online Yükleme

  Gestaş mobil uygulamasına giriş yaparak kartınıza bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Mobil uygulamayı akıllı cihazınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  App Store – GESTAŞ Mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  Play Store – GESTAŞ Mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  Bilet detayı kısmında kaç adet geçiş hakkınız kaldığını görebilirsiniz.

  Bankaların İnternet Şubesi yada Mobil Uygulaması Üzerinden Gestcard Online Yükleme

  Hesabınız bulunan bankalardan kartınıza bakiye yüklemesi yapmanız mümkündür. Gestcardınıza havale yada EFT yöntemini kullanarak bakiye yükleyebilirsiniz. Bunun için bankanın internet bankacılığı sistemini yada mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Tercihe göre şubeye giderek eft ve havale işleminizi yapabilirsiniz. Havale ve EFT yapmanız durumunda bakiye mesai saatleri içerisinde kartınıza aktarılır. Bu yüzden anında yükleme yapmanız gereken durumlarda mesai saatlerini göz önüne alarak bu yöntemi tercih edip etmeyeceğinize karar verebilirsiniz.