İçeriğe geç

İstanbul 65 Yaş Kartı Bakiye Yükleme

  İstanbul ilinde yaşayan ve 65 yaş üstünde olan vatandaşlar şehir içi toplu taşıma araçlarından ücretsiz olarak faydalanabilirler. Bunun için gerekli belgeler ile başvuru yapabilirler. İstanbul ilinde yaşayan ve 65 yaş kartı alan vatandaşlar kartlarına ulaşım ücreti dışında bakiye yüklemesi yapabilirler. Bu imkan ile ulaşım dışında kullanılan bazı alanlarda harcama yapabilirler. Bu amaçla 65 yaş kartına bakiye yüklemek isteyenler makalemizde bulunan bilgilerden faydalanabilirler.

  İstanbul 65 Yaş Kartı Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

  İstanbul 65 Yaş Kartına bakiye yüklemek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Yükleyeceğiniz bakiyeyi İstanbul Belediyesinin belirlediği alanlarda kullanabilirsiniz. Bakiye yükleseniz bile şehir içi toplu taşıma araçlarından ücretsiz faydalanmaya devam edebilirsiniz.

  • Bireysel ve Kurumsal Temsilciliklerden İstanbul 65 Yaş Kartı Bakiye Yükleme
  • Biletmatiklerden İstanbul 65 Yaş Kartı Bakiye Yükleme
  • İnternet Sitesinden İstanbul 65 Yaş Kartı Bakiye Yükleme
  • Mobil Uygulama Üzerinden İstanbul 65 Yaş Kartı Bakiye Yükleme

  Bireysel ve Kurumsal Temsilciliklerden İstanbul 65 Yaş Kartı Bakiye Yükleme

  İstanbul kart bireysel temsilcilikleri ve kurumsal temsilciliklerinden karta bakiye yüklemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantıda temsilciliklere ait olan adres bilgisine ulaşabilirsiniz.

  Ayrıntılı İstanbul kart temsilcilikleri sorgulamak için buraya tıklayabilirsiniz.

  Biletmatiklerden İstanbul 65 Yaş Kartı Bakiye Yükleme

  İstanbul’un çeşitli noktalarında bulunan biletmatik cihazlarından bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Cihazların nerede bulunduğunu sorglumak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Ayrıntılı İstanbul biletmatik noktaları listesi için buraya tıklayabilirsiniz.

  İnternet Sitesinden İstanbul 65 Yaş Kartı Bakiye Yükleme

  İstanbul Kart’a ait resmi internet sayfası üzerinden kolayca bakiye yüklemesi yapılabilir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilgili siteye ulaşabilirsiniz.

  İstanbul kart internet sitesine girmek için buraya tıklayınız.

  İnternet sitesine ulaştıktan sonra online işlemler bölümüne girerek bakiye yüklemesi yapılabilir. Bakiye yüklemesini kredi kartınız yardımıyla yapmalısınız.

  Mobil Uygulama Üzerinden İstanbul 65 Yaş Kartı Bakiye Yükleme

  Akıllı cihazınıza İstanbul Kart mobil uygulamasını indirerek bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. 65 yaş kartı bakiye yükleme işlemi için önce İstanbulkart mobil uygulamasını indirin ve sonra kartınızı uygulamaya tanıtın. Tanıtma işleminden sonra kartınızda bulunan bakiyeyi görebilir, istediğiniz miktarda bakiye yükleyebilirsiniz.

  Play Store – İstanbulkart Uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store – İstanbulkart Uygulamasını indirmek için tıklayınız.