İçeriğe geç

Kahraman Kart Kredi Kartı ile Ödeme

  Kahramankart kullanıcısı iseniz ve kartınıza kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorsanız makalemizden faydalanabilirsiniz. Kolayca bakiye yükleme yapabileceğiniz kredi kartı ile ödeme yöntemleri aşağıdaki başlıkta toplanmıştır.

  Kahraman Kart Kredi Kartı ile Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır?

  İnternet ve yaygın olarak kullanılan kredi kartları ile ödeme işlemleri daha pratik hale gelmiştir. Kahraman kart kredi kartı ile ödeme işlemi için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Oldukça kolay ve istediğiniz an kullanılabilecek yöntemlerdir.

  • Sanal Kart Yöntemini Kullanarak Kahraman Kart Kredi Kartı ile Ödeme
  • Online Yükleme ile Kahraman Kart Kredi Kartı ile Ödeme
  • Minibanko (kiosk) ile Kahraman Kart Kredi Kartı ile Ödeme

  İki yöntemde oldukça kolay ve pratiktir.

  Sanal Kart Yöntemini Kullanarak Kahraman Kart Kredi Kartı ile Ödeme

  KahramanKart uygulamasına üye girişi yapıldıktan sonra kart ekle butonu üzerinden KahramanKart sisteme eklenir. Kredi kartı veya banka kartından sanal karta yüklenen para, bakiye yükle butonu ile KahramanKart’a aktarılır.

  Kahramankart mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Online Yükleme Yöntemini Kullanarak Kahraman Kart Kredi Kartı ile Ödeme

  KahramanKart resmi internet sitesinde bulunan online yükleme butonu kullanılarak yükleme yapılabilir. Bu işlem için öncelikle aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşın.

  Kahramankart resmi internet sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

  Resmi internet sayfasında sağ üst tarafta Online yükleme butonunu görebilirsiniz.

  Kredi kartı ile KahramanKart Online yükleme sayfası için tıklayınız.

  Mobil Ödeme ile KahramanKart Online yükleme sayfası için tıklayınız.

  Sonra KAHRAMANKART BİLGİLERİnizi girin. Sonrasında KREDİ KART BİLGİLERİ veya GSM bilgileri girilerek dolum işlemi gerçekleştirilebilir. (Yapılan yükleme miktarına göre %5 işlem ücreti dahil edilir.)

  Minibanko (kiosk) nakit ve kredi kartı ile KahramanKart Bakiye Yükleme

  Kiosk cihazları bakiye yükleme ve sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz cihazlardır. Kartınızı cihaza tanıtarak gerekli işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Kiosk cihazlarının nerelerde olduğunu görmek için tıklayınız.

  Kahraman Kart Nedir?

  Kahraman kart ile toplu taşıma araçlarında ödeme yapabilirsiniz. Belediyeye ait ve özel halk otobüslerinde kullanılabilir. KahramanKart ile Kahramanmaraş’ta bulunan toplu taşıma araçlarına binebilmek için, toplu taşıma araçlarında bulunan kart okuma cihazlarına yaklaştırmanız yeterlidir. Bu şekilde kolayca ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sona bakiyeniz anında düşer ve ekranın altında görünür. Ulaşım bedelini belediye belirler. Bu bedel bakiyenizde yoksa yetersiz bakiye hatası alır, ulaşımdan faydalanamazsınız. Akıllı ulaşım kartları sayesinde ulaşım artık daha hızlı, modern ve ekonomik hale gelmiştir. Bozuk para, para üstü gibi sıkıntılar yaşamadan kolayca ödemenizi yapar, yolculuğunuzun tadını çıkarırsınız.