İçeriğe geç

KahramanKart Kredi Kartı ile Ödeme

  KahramanKart, Kahramanmaraş ilinde sürekli yanınızda taşıyacağınız şehir içi ulaşım kartınızdır. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı tüm toplu taşıma araçlarında ve ÖHO araçlarında kullanılabilir. Kartınızı otobüslerde bulunan kart okuma cihazlarına yaklaştırarak kullanabilirsiniz. Temassız akıllı kartlar ve tek kullanımlık Kullan-At biletlerden oluşan KahramanKart ile çok daha hızlı, ekonomik ve pratik bir şekilde ulaşımdan faydalanabilirsiniz.

  KahramanKart ile Kahramanmaraş’ta bulunan toplu taşıma araçlarına binebilmek için, toplu taşıma araçlarında bulunan kart okuma cihazlarına yaklaştırmanız yeterlidir. Bu şekilde kolayca ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sona bakiyeniz anında düşer ve ekranın altında görünür. Ulaşım bedelini belediye belirler. Bu bedel bakiyenizde yoksa yetersiz bakiye hatası alır, ulaşımdan faydalanamazsınız. Akıllı ulaşım kartları sayesinde ulaşım artık daha hızlı, modern ve ekonomik hale gelmiştir. Bozuk para, para üstü gibi sıkıntılar yaşamadan kolayca ödemenizi yapar, yolculuğunuzun tadını çıkarırsınız.

  KahramanKart Kredi Kartı ile Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır?

  İnternet kullanımı arttıkça bazı işlemleri daha kolay bir şekilde yapabilir olduk. Ulaşım kartlarına bakiye yükleme işlemi de artık kredi kartıyla kolayca yapılabilmektedir. Kredi kartı ile Kahramankart bakiye yükleme işlemi yapabilmeniz için iki yöntem vardır. Bu yöntemler:

  • SANAL KART Yöntemini Kullanarak KahramanKart Kredi Kartı ile Ödeme
  • Online Yükleme ile KahramanKart Kredi Kartı ile Ödeme
  • Minibanko (kiosk) ile KahramanKart Kredi Kartı ile Ödeme

  İki yöntemde oldukça kolay ve pratiktir.

  SANAL KART Yöntemini Kullanarak KahramanKart Kredi Kartı ile Ödeme

  KahramanKart uygulamasına üye girişi yapıldıktan sonra kart ekle butonu üzerinden KahramanKart sisteme eklenir. Kredi kartı veya banka kartından sanal karta yüklenen para, bakiye yükle butonu ile KahramanKart’a aktarılır.

  Kahramankart mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Online Yükleme Yöntemini Kullanarak KahramanKart Kredi Kartı ile Ödeme

  KahramanKart resmi internet sitesinde bulunan online yükleme butonu kullanılarak yükleme yapılabilir. Bu işlem için öncelikle aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşın.

  Kahramankart resmi internet sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

  Kredi kartı ile KahramanKart Online yükleme sayfası için tıklayınız.

  Mobil Ödeme ile KahramanKart Online yükleme sayfası için tıklayınız.

  Sonra KAHRAMANKART BİLGİLERİnizi girin. Sonrasında KREDİ KART BİLGİLERİ veya GSM bilgileri girilerek dolum işlemi gerçekleştirilebilir. (Yapılan yükleme miktarına göre %5 işlem ücreti dahil edilir.)

  Minibanko (kiosk) ile KahramanKart Kredi Kartı ile Ödeme

  Kiosk cihazları bakiye yükleme ve sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz cihazlardır. Kartınızı cihaza tanıtarak gerekli işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Kiosk cihazlarının nerelerde olduğunu görmek için tıklayınız.