İçeriğe geç

Kahramankart Bakiye

  Kahraman kart ile Kahramanmaraş şehrinde belediyeye bağlı olan toplu taşıma araçlarına ve özel halk otobüslerine binebilirsiniz.  Bakiyenizi sorgulayabilmek için ise aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  Kahramankart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Şehir içi toplu taşıma araçlarından faydalanabilmek için bakiyenizin yeterli olması gerekir. Takip edebilmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Kahramankart Bakiye sorgulama işlemleri şu şekillerde yapılabilir:

  • Kart Okuma Cihazı ile Kahramankart Bakiye Sorgulama
  • İnternet Üzerinden Kahramankart Bakiye Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile Kahramankart Bakiye Sorgulama

  Kart Okuma Cihazı ile Kahramankart Bakiye Sorgulama

  Toplu taşıma araçlarını kullanırken kartınızı okutarak ödeme yaptığınız cihaza yaklaştırdığınızda, kalan bakiye miktarını görebilirsiniz. Cihaza kartınızı yaklaştırdığınızda ödeme alınır ve size ses ile bilgi verilir. Yeşil ışık yanar. Ödemeyi yaptığınızı bu şekilde anlayabilirsiniz.

  İnternet Üzerinden Kahramankart Bakiye Sorgulama

  Kahramankart Bakiye Sorgulama işleminizi internet sitesi üzerinden yapmak istiyorsanız bakiye sorgulama sayfasına girmeniz gerekir. Bakiye sorgulama sayfasında kart numaranızı girerek Kahramankart Bakiye Sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Kahramankart web sitesi için tıklayınız.

  Kahramankart Online Bakiye Sorgulama Sayfası

  Sayfadan sizden istenen bilgileri girerek bakiye bilginizi sorgulamayabilirsiniz.

  Mobil Uygulama ile Kahramankart Bakiye Sorgulama

  Kahramankart bakiye sorgulama işlemini akıllı telefonunuzdan mobil uygulama yardımıyla yapabilirsiniz. Bunun için ilk önce uygulama sitesinden Kahramankart uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Daha sonra uygulamaya giriş yaparak Kahramankart uygulama sayfasında bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

  Play Store üzerinden Kahramankart mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Appstore üzerinden Kahramankart mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Kahraman kartınızı kullanabilmek için düzenli olarak bakiyenizi yüklemeniz gerekir. Bakiyenizin ulaşım ücretine yetmesi gerekir. Yetmezse yolculuk yapamazsınız. Gideceğiniz yere ulaşabilmek ve zaman kaybetmemek için dikkat etmeniz gerekir. Bakiyeniz yetersizse size sunulan bazı yöntemler ile bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. Kahraman kartınıza bakiye yüklemek için aşağıdaki yöntemlerden faydalanabilirsiniz.

  • Mobil Uygulama ile Kahramankart Bakiye Yükleme
  • İnternet Üzerinden Kahramankart Bakiye Yükleme
  • Kahramankart işlem merkezlerinden Kahramankart Bakiye Yükleme

  Bu yöntemleri kullanarak bakiyenizi güncelleyebilirsiniz. İlk iki yöntemde bakiyenizi kredi kullanarak güncellersiniz. Diğerinde nakit kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerden size en kolay ve uygun geleni hangisi ise tercih edebilirsiniz. Yükleme yaptıktan sonra otobüse bindiğinizde kartınızı iki kere okutmanız gerekir. İlkinde bakiyeniz güncellenir. Diğerinde ulaşım ücreti alınır.