İçeriğe geç

Karaca Gift Card

  Karaca Gift Card, Karaca ve Cookplus mağazalarında kullanabileceğiniz ön ödemeli hediye kartıdır. Sevdiklerinize, çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza ve istediğiniz herkese Karaca Gift Card alabilir ve ihtiyacı olan Karaca ürünlerini almasını sağlayabilirsiniz.  Karaca Gift Card’a ait bazı özelliklere aşağıdaki listeden ulaşabilir ve Karaca Gift Card hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Karaca Gift Card;

  • Sadece Türkiye’de geçerli olan bir hediye kartıdır.
  • Karaca hediye kartı nakit para yerine geçmez. Kart içindeki bakiye kullanılabilir.
  • 100; 250, 500,  750, 1000 TL seçeneklerini seçebileceğiniz gibi istediğiniz miktarda yükleme yapabilirsiniz.
  • Karaca hediye kartı ile alınan ürünlerde iade yapılması durumunda kullanılan miktar nakit para olarak verilmez. Karta tekrar yüklenir.
  • Hediye Kartını Karaca ve cookplus internet sitesinden yada size en yakın mağazalardan kullanabilirsiniz.
  • Sadece mağaza alışverişinde tüm ürün kategorilerinde kullanılabilen Hediye Kartı için yüklemek istediğiniz tutarı baremlerden seçebilir veya tamamen kendi isteğinize göre belirleyebilirsiniz.
  • Hediye Kartı üzerine not yazabilirsiniz. Karaca Hediye Kartı şık bir zarf içinde sunulur.
  • Hediye Kartı satın alındığı anda kullanıma hazırdır. Hemen kullanılabilir.

  Karaca Gift Card nakit para yerine geçmez. Nakit para karşılığı değiştirmek mümkün değildir. Ayrıca Karaca Hediye Kartında bulunan miktar başka bir karta aktarılamaz. Sadece mevcut Karaca hediye kartı içinde bulunur ve Karaca mağazalarında kullanılabilir. Karaca Hediye kartında bulunan bakiye miktarı bitene kadar alışveriş yapılabilir. Eğer kartta bulunan miktar alınacak ürünleri ödemek için yeterli değilse, kalan miktar hesaplanarak nakit olarak yada kredi kartı aracılığı ile ödenebilir. Karaca hediye kartı ile Karaca mağazalarından Cookplus ve karaca internet sitelerinden alışveriş yapmak mümkündür.

  Karaca Hediye Kartı Online Alışveriş

  Karaca Hediye Kartını online alışveriş yaparak kullanmak isteyenler aşağıdaki bağlantılara tıklayarak ilgili sitelere ulaşabilirler.

  Cookplus internet sitesine ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Karaca internet sitesine ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Karaca Hediye Kartı Mağazalrdan Alışveriş

  Karaca mağazalarının nerede bulunduğunu sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Mağaza adı yada bulunduğunuz ile göre sorgulama yaparak size en yakın Karaca mağazasının adres bilgisine ulaşabilirsiniz.

  Size en yakın Karaca mağazasını sorgulamak için buraya tıklayınız.