İçeriğe geç

Pull and Bear Gift Card Nedir?

  Pull and Bear hediye alırken karşı tarafın bedenini, sevdiği rengi yada tarzı seçmenin ne kadar zor olduğunu bildiği için sizlere güzel bir hediye uygulaması sunmaktadır. Pull and Bear Gift Card ile önceden ödediğiniz kartı sevdiğiniz kişiye hediye edebilirsiniz. Kart ile dilediği gibi hediyesini seçebilir ve hediye alma işlemi hiç olmadığı kadar kolay hale gelir. Fiziksel hediye kartını Pull and Bear paketi ile adrese gönderebilirsiniz. Eğer dilerseniz eposta ile e-hediye kartı gönderebilirsiniz. İkiside oldukça pratik bir şekilde kullanılabilir.  Online Pull and Bear internet sitesinden yada Pull and Bear mağazalarından satın alabilirsiniz. Ayrıca yine aynı yerlerde kullanılabilir. Makalemizde sizlere Pull and Bear Gift Card ile nasıl alışveriş yapılacağını, nasıl satın alınacağını ve bakiyesini kontrol etme yöntemlerini paylaşacağız.

  Pull and Bear Hediye Kartı Nasıl Alınır?

  Pull and Bear Hediye Kartı almak isteyenler mağazalardan yada online mağazadan satın alabilirler. Online mağazaya ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  PULL&BEAR internet sitesine ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Pull and Bear Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

  Pull and Bear Hediye Kartı içinde bulunan bakiye bitene kadar istenen sayıda kullanılabilir. Pull and Bear Hediye Kartı kullanmak isteyenler PULL&BEAR mağazasında yada online internet sitesinde kullanabilirler.

  PULL&BEAR internet sitesine ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Kart kullanım süresi 3 yıldır.  Alındıktan ve onaylandıktan sonra 3 yıl içinde kullanılması gerekir.

  Hediye Kartını kullanmadan önce aşağıdaki formu doldurarak aktive etmeniz gerekir. Türkiye’deki bir Pull&Bear mağazasına giderek de kartı aktive edebilirsiniz.

  Pull and Bear Hediye Kartı aktive sayfası için buraya tıklayınız.

  Pull and Bear Hediye Kartı Bakiye Sorgulama

  Pull and Bear Hediye Kartının bakiyesini öğrenmek için kullanılacak yöntemler oldukça pratiktir.

  • Herhangi bir PULL&BEAR mağazasından alışveriş yapıldıktan sonra size verilen alışveriş fişinde kalan bakiye yazar. Buradan öğrenebilirsiniz.
  • www. pullandbear.com üzerinden yapılan alışverişlerde sipariş verildiğinde sunulan bilgilerde yer alır. Buradan anında görebilirsiniz.
  • PULL&BEAR mağazasında kasa görevlisine sorabilirsiniz.
  • www. pullandbear.com internet sitesinden bakiye sorgulama sayfasını kullanarak öğrenebilirsiniz. Sayfaya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Pull and Bear internet sitesinden bakiye sorgulaması için buraya tıklayınız.