İçeriğe geç

Kuveyt Kredi Kartı Borç Öğrenme

  Kuveyt Türk kredi kartınızı kullanırken her ay düzenli olarak borcunuz olan miktarı ödemeniz gerekir. Ödeme yapmak için ne kadar borcunuz olduğunu bilmelisiniz. Borcunuzu eksik yatırmanız durumunda faiz işlenerek borcunuz katlanır. Bu yüzden düzenli olarak ödeme yapmak faydanızadır. Borcunuzu ödememeniz durumunda kredi kartınızı kullanmaya devam edemezsiniz.

  Kuveyt Kredi Kartı Borç Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır?

  • Ekstre ile Kuveyt Kredi Kartı Borç Öğrenme
  • Kuveyt Türk Müşteri İletişim Merkezini Arayarak Kuveyt Kredi Kartı Borç Öğrenme
  • Kuveyt Türk İnternet ve Mobil Şube ile Kuveyt Kredi Kartı Borç Öğrenme
  • Kuveyt Türk Şubelerine Giderek Kuveyt Kredi Kartı Borç Öğrenme

  Ekstre ile Kuveyt Kredi Kartı Borç Öğrenme

  Kredi kartı ekstreniz her ay belirlediğiniz tarihte kesilir ve size gönderilir. Kredi kartınızın borcunu bu şekilde öğrenebilirsiniz. Hesap kesim tarihleri her ayın 8,15,23,30’u arasında kesilir bu tarihi siz belirlersiniz. Adresinize ekstre gönderilir. Ekstreye göz atarak harcamalarınızı ve borcunuzu detaylı olarak görebilirsiniz.

  Ekstrenizin adresinize gelmesini istemiyorsanız e-ekstre alma imkanınız vardır. Bu hizmeti kullanmak için banka şubesine başvurabilir yada müşteri hizmetlerini arayarak talepte bulunabilirsiniz.

  Kuveyt Türk Müşteri İletişim Merkezini Arayarak Kuveyt Kredi Kartı Borç Öğrenme

  Kuveyt Türk’ün daha iyi hizmet verebilmek ve sorunlara hızlı çözümler sunmak için kurduğu müşteri hizmetleri hattını arayarak kredi kartı borcunuzu öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken aşağıdaki numarayı arayarak sesli yanıt sistemine kredi kartı borç öğrenme demektir. Sesli yanıt sistemi sizi ilgili alana yönlendirerek borcunuzu öğrenmenizi sağlayacaktır.

  Kuveyt Türk Müşteri İletişim Merkezi numarası: 444 0 123

  Kuveyt Türk İnternet ve Mobil Şube ile Kuveyt Kredi Kartı Borç Öğrenme

  Kredi kartınıza ait borç ve diğer bilgileri internet şube yada mobil şubeden öğrenebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. İlk bağlantıda Kuveyt Türk resmi internet sitesine ulaşırsınız. Burada bulunan İnternet şube butonuna tıklayarak sisteme giriş yapın. Buradan kredi kartları kısmından borcunuzu inceleyebilirsiniz.

  Kuveyt Türk resmi internet sayfası için tıklayınız. 

  Kuveyt Türk mobil uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Burada sisteme internet şube bilgileriniz ile girerek borç bilginize ulaşabilirsiniz.

  Google Play – Kuveyt Türk Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Kuveyt Türk Şubelerine Giderek Kuveyt Kredi Kartı Borç Öğrenme

  Kuveyt Türk şubeleri sizlere her türlü işlemde yardımcı olur. Size en yakın şubeye giderek görevlilerden bu konuda bilgi alabilirsiniz.

  Size en yakın Kuveyt Türk şubesi için tıklayınız.