İçeriğe geç

Kuveyt Türk Hesap Ekstresi Nasıl Alınır?

  Kuveyt Türk müşterileri kredi kartları ile yaptıkları harcamaları ve ne kadar borçları olduğunu ekstrelerini inceleyerek görebilirler. Kuveyt Türk hesap ekstresi kendilerine her ay düzenli olarak gönderilir ancak herhangi bir sebepten dolayı ellerine geçmediyse makalemizdeki yöntemleri kullanarak bulundukları ayın ve daha önceki ayların hesap ekstrelerine ulaşabilirler.

  Kuveyt Türk Hesap Ekstresi Nasıl Alınır?

  • Ekstre ve e-Ekstre ile Kuveyt Türk Hesap Ekstresi Alma
  • Kuveyt Türk Müşteri İletişim Merkezini Arayarak Kuveyt Türk Hesap Ekstresi Alma
  • Kuveyt Türk İnternet Şubesi ile Kuveyt Türk Hesap Ekstresi Alma
  • Kuveyt Türk Mobil Şube ile Kuveyt Türk Hesap Ekstresi Alma
  • Kuveyt Türk Şubelerine Giderek Kuveyt Türk Hesap Ekstresi Alma

  Ekstre ve e-Ekstre ile Kuveyt Türk Hesap Ekstresi Alma

  Ekstreniz her ay adresinize gönderilir. Sizin hesap açarken belirlediğiniz hesap kesim tarihinden sonra hemen adresinize postalanır. Bu postayı takip ederek Kuveyt Türk hesap ekstrenizi görebilirsiniz. e-ekstre imkanı da vardır. Talepte bulunup başvurarak e-ekstre alabilirsiniz. Her ay ekstreniz e-posta adresinize gönderilir. Daha hızlı bir şekilde hesap ekstrenizi alabilirsiniz. e- Ekstreye başvurmak için Kuveyt Türk müşteri iletişim merkezini arayabilir, Kuveyt Türk internet şubesine giriş yaparak yada Kuveyt Türk şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

  Kuveyt Türk Müşteri İletişim Merkezini Arayarak Kuveyt Türk Hesap Ekstresi Alma

  Müşteri iletişim merkezi her alanda olduğu gibi kredi kartı ekstrenizi sorgulama işleminde de size yardımcı olur. Aramanız gereken numara aşağıda verilmiştir.

  Kuveyt Türk Müşteri İletişim Merkezi numarası : 444 0 123

  Kuveyt Türk  İnternet Şubesi ile Kuveyt Türk Hesap Ekstresi Alma

  Kuveyt Türk’ün resmi internet sitesinden ulaşabileceğiniz internet şube ile bir çok işlem yapabileceğiniz gibi Kuveyt Türk hesap ekstrenizi de alabilirsiniz. İnceleyerek isterseniz çıktı alabilirsiniz. Kuveyt Türk resmi internet sitesi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Sayfaya girdikten sonra sağ üst kısımda bulunan İnternet Şubesi butonuna tıklayarak giriş sayfasına ulaşabilir ve buradan sisteme giriş yapabilirsiniz.

  Kuveyt Türk resmi internet sayfası için tıklayınız. 

  Kuveyt Türk  Mobil Şube ile Kuveyt Türk Hesap Ekstresi Alma

  Kuveyt Türk’e ait mobil uygulama sayesinde akıllı telefonunuzdan pratik bir şekilde sisteme giriş yapabilirsiniz. Daha sonra kredi kartları kısmından hesap ekstreniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Google Play – Kuveyt Türk Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Kuveyt Türk Şubelerine Giderek Kuveyt Türk Hesap Ekstresi Alma

  Kuveyt Türk şubelerinde bankacılık işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Hesap ekstresi almak için müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

  Size en yakın Kuveyt Türk şubesi için tıklayınız.