İçeriğe geç

Kuveyt Türk Tohum Kart Nasıl Alınır?

  Kuveyt Türk Tohum Kart alabilmek için 3 farklı başvuru yöntemi vardır. Bu başvuruları yaparak kartınızın hazırlanmasını ve size ulaşmasını talep edebilirsiniz. İsterseniz müşteri hizmetlerini arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri size nasıl başvuru yapacağınız hakkında detaylı bilgi verebilir. Ancak makalemizde de size bu konuda bilgi vereceğiz. Aşağıda başlıklar halinde Kuveyt Türk Tohum Kart başvuru yöntemleri sıralanmıştır.

  Tohum Kart Asistans hizmetleri numarası : 444 0 123

  Kuveyt Türk Tohum Kart Nasıl Alınır?

  Tohum Kart alabilmek için aşağıdaki başvuru yöntemlerini kullanabilirsiniz. Yöntemler oldukça basittir. Zorlanmadan kolayca kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Daha sonra banka kartınızı hazırlayarak elinize ulaştırır.

  • Kuveyt Türk Şubesine Giderek Kuveyt Türk Tohum Kart Başvurusu
  • İnternet Sitesi Üzerinden Kuveyt Türk Tohum Kart Başvurusu
  • Kuveyt Türk Mobil Üzerinden Tohum Kart Başvurusu

  Kuveyt Türk Şubesine Giderek Kuveyt Türk Tohum Kart Başvurusu

  Kuveyt Türk şubelerinde müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşerek gerekli formları doldurabilirsiniz. Böylece Tohum Kart için başvurunuzu yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan size en yakın Kuveyt Türk şubesinin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

  En yakın Kuveyt Türk şubesi için buraya tıklayabilirsiniz.

  İnternet Sitesi Üzerinden Kuveyt Türk Tohum Kart Başvurusu

  Kuveyt Türk’ün resmi internet sitesi üzerinden form doldurarak ilk başvurunuzu yapabilirsiniz. Daha sonra size dönüş yapılarak bilgileriniz talep edilir ve kartınız hazırlanır. Karşınıza gelen formda sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girerek Tohum Kart başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

  Tohum Kart başvuru sayfası için tıklayınız.

  Kuveyt Türk Mobil Üzerinden Tohum Kart Başvurusu

  Kuveyt Türk mobil uygulaması ile bir çok bankacılık hizmetini hızlıca alabilirsiniz. Tohum Kart başvurusu oluşturmakta bu hizmetler arasındadır. Firmanız ile ilgili tohum kart başvurusu yapılacaksa görüntülü görüşme talebi oluşturup hesap açabilirsiniz. Kuveyt Türk mobil uygulamasını aşağıdaki bağlantıları kullanarak akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Daha sonra internet bankacılığı şifreniz ile sisteme giriş yapmanız gerekir. Şifrenizi bankadan talep edebilirsiniz.

  Google Play – Kuveyt Türk Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store – Kuveyt Türk Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Kuveyt Türk Çağrı Merkezi 444 0 123’ü arayarak ilk şifrenizi talep edebilirsiniz.