İçeriğe geç

Kuveyt Türk Sağlam Kart

  Sağlam Nakit Kart, vadesiz hesaptaki bakiyeyi kullanarak ya da bu bakiye yetersiz kaldığı durumlarda karta tanımlanan ek limiti kullanarak alışveriş yapmaya imkan veren banka kartıdır. Kuveyt Türk müşterilerine verilen bu kart ile Kuveyt Türk ATM’lerinden, yurt içi ve yurt dışında diğer banka ATM’lerinden 7 gün 24 saat işlem yapılabilir. Bakiyeniz bitmesi durumunda avanstan faydalanabilirsiniz.

  Kuveyt Türk Sağlam Kart  Özellikler

  • Sağlam Nakit Kart, ATM’lerde ve alışverişlerinizde vadesiz hesabınıza ulaşmanızı sağlayan bir banka kartıdır. Bakiyenizin yetersiz kaldığı durumlarda size özel tanımlanan ek limit ile alışverişlerinizi yapmaya imkan vermektedir. 7 gün 24 saat hem Kuveyt Türk ATM’lerinden, hem de yurt içi ve yurt dışındaki Visa Electron, Vpay, Maestro/Cirrus, TROY amblemli diğer banka ATM’lerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve mağazalardaki POS makinelerinden alışveriş yapabilirsiniz.
  • Yurt içi ve yurt dışı tüm alışverişlerinizde Sağlam kartınızı kullanabilirsiniz.
  • Debit Kart ile alışveriş imkanı sunan internet sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.
  • Yaptığınız alışverişlerden Altın Puan kazanırsınız.
  • Dünyanın neresinde olursanız olun, o ülkenin para birimi cinsinden çekmiş olduğunuz döviz tutarları, ana hesabınızdan TL olarak düşer.
  • Sağlam Nakit Kart ücretsiz olarak verilir.

  Ek Limit Kullanımı Nasıldır?

  Sağlam Nakit Kart’ınıza tanımlanabilecek ek limit; 250, 500, 1.000, 1.500 veya 2.000 TL olabilir. Bu limitler dışında limit tanımlanamaz. Harcamalarınıza dair ekstrenize İnternet şubeden ulaşabilir inceleyebilirsiniz. Hesap kesim tarihi ayın 1. veya 15. günü olarak seçilir. Hesaplarınızda bakiye olması halinde hesap kesim tarihi itibari ile ek limitinden kullanılan kartınızın tahsilatı yapılmaya başlanır. Hesapta bakiye olmaması durumunda gecikmeye düşülmemesi için son ödeme tarihi hesap kesim tarihinden 10 gün sonradır.

  Size en yakın Kuveyt Türk banka şubesinden kart başvurusu yapabilirsiniz. Sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Size en yakın Kuveyt Türk şube ve atm sorgulama sayfası için tıklayınız.

  Başvuru sonrası anında kart basım sistemi ile Sağlam Nakit Kart’ınız şubemizde basılır. Şifre alma işleminden hemen sonra da kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kartınızı kullandıkça Altın puan kazanırsınız. Vadesiz hesaptaki bakiye kullanılarak yapılan alışverişlerden %0.25 oranında, ek limit kullanılarak yapılan alışverişlerden ise %0,1 oranında Altın Puan kazanırsınız. Altın Puan tutarı 10 TL’ye ulaştığında bir sonraki ayın ilk günü hesabınıza gram altın olarak yansıtılır.