İçeriğe geç

Kuveyt Türk KOBİ Kart

  Kuveyt Türk uzun yıllardır Türkiye’de bankacılık hizmeti vermektedir. Türk halkı tarafından tercih edilen banka ile çalışanlar için büyük avantajlar ve hizmetleri sunulur. Kuveyt Türk kobileri desteklemek için kredi kartları sunmuştur. Kuveyt Türk KOBİ Kart müşterileri için sunduğu kartlardan birisidir.

  Kuveyt Türk KOBİ Kart Nedir ?

  Kuveyt Türk KOBİ Kart ile tüm işletmeler mal alımlarını ve hizmet alımlarını Kuveyt Türk şubesine gitmeden diledikleri gibi finanse edebilirler. Diledikleri anda kullanabilecekleri bu kart için Kuveyt Türk şubesine gitmeye gerek yoktur.

  Kuveyt Türk KOBİ Kart Özellikleri Nelerdir?

  Kuveyt Türk KOBİ kart kullanmak isteyenler için kısa bir özellik listesi hazırladık. Bu listeden Kuveyt Türk KOBi kart alarak hangi avantajlardan faydalanabilirsiniz ve size nasıl kolaylıklar sunar bunu görebilirsiniz.

  • Harcama yapmanız durumunda üye iş yerinden bağımsız olarak kartınızı kullanabilirsiniz. Tüm pos cihazlarında taksitli çekim yapabilirsiniz. Tek çekim olarak görünür ancak peşin indirim yapılır böylece avantaj sağlarsınız.
  • Taksit sayınızı artırmak isterseniz kolayca 3-18 ay arası taksit yapabilirsiniz. Bunun için çağrı merkezini arayabilir, internet şubeyi kullanabilirsiniz yada Kuveyt Türk mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.
  • Kuveyt Türk kobi kart kullanıcılarına kart ücreti yoktur. Kartın en az harcama tutarı vardır. Bu tutar 150 TL’dir. Kartın kullanım süresi 5 yıl olarak belirlenmiştir.
  • Kuveyt Türk kobi kartınızı nakit işlemlerinde kullanmanız mümkün değildir.
  • Kuveyt Türk kobi kart için başvurmanız durumunda Kuveyt Türk şubelerinden hemen teslim alabilirsiniz.
  • Kuveyt Türk kobi kart kullanıcıları yol yardımı, konut yardımı, seyahat yardımı, concierge hizmetlerini ihtiyaç duydukları her an alabilirler. Bu hizmeti almak için Asistans hizmetlerini aramaları gerekir. Bu hattın numarası 444 0 123’tür.

  Kuveyt Türk kobi kart almak için size en yakın Kuveyt Türk şubesine gitmeniz gerekir.

  En yakın Kuveyt Türk şubesini bulmak için tıklayınız.

  Kobi Kart ile alamayacağınız hizmetler ise şu şekildedir: Alkollü içeçekler, tekel bayileri, araç galerileri, oto servisleri, kumarhane, şans oyunları, döviz işlemleri, kuyum harcamaları, mahkeme ve para cezalarında, bağış, kontör, sigorta, vergi ve sigorta ödemelerinde, kablolu ve diğer TV hizmetlerinde tek çekim ve taksitli işlem yapılamaz.