İçeriğe geç

Mavi Kart Bakiye Öğrenme

  Mavi hediye kartı ile çalışanlarınıza, sevdiklerinize, iş ortaklarınıza ve ihtiyaç sahiplerine güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Mavi hediye kartına yüklenen bakiye kadar alışveriş yapma imkanı sunarak ihtiyaç duydukları giyim ürünlerini seçebilme imkanı verirsiniz. Mavi hediye kartı sadece Türkiye’de bulunan Mavi mağazalarında ve internet sitesinde kullanılabilir. Mavi hediye kartı nakit para olarak çevrilemez. Ön ödemeli bir karttır ve bakiye miktarınca alışveriş yapılabilir. Mavi hediye kartı yükleme tarihinden sonra bir yıl boyunca kullanılabilir. Bakiye bitene kadar istenen sayıda kullanmak mümkündür. Mavi hediye kartı ile alınan ürünler, nakit ödeme ile alınan ürünler ile aynı tutulur. Değişim, iade gibi işlemler aynı şekilde yapılır.

  Mavi Kart Bakiye Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır?

  Mavi Hediye Kart sahibi iseniz bakiyenizi öğrenmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Mavi İnternet Sitesini Kullanarak Mavi Kart Bakiye Öğrenme
  • Mavi Mağazasına Giderek Mavi Kart Bakiye Öğrenme
  • Mavi Mobil Uygulaması Üzerinden Mavi Kart Bakiye Öğrenme

  Mavi İnternet Sitesini Kullanarak Mavi Kart Bakiye Öğrenme

  Mavi hediye kartında bulunan bakiyeyi öğrenmek için internet sitesini kullanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan bakiye sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. Sayfaya girdikten sonra karşınıza bakiye sorgulama ekranı gelir. Karşınıza gelen sayfadan kart numaranızı girerek bakiye sorgulaması yapabilirsiniz.

  Mavi hediye kartı bakiye sorgulama işlemi için tıklayınız.

  Mavi Mağazasına Giderek Mavi Kart Bakiye Öğrenme

  Size en yakın Mavi mağazasına giderek bakiyenizi sorabilirsiniz. Mavi hediye kartında bulunan bakiyeyi bu şekilde öğrenebilirsiniz. Size en yakın mağazanın iletişim bilgilerini bulabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz il ve ilçeyi seçerek sorgulayarak harita üzerinde ve adres olarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  En Yakın Mavi Mağazası için tıklayınız.

  Mavi Mobil Uygulaması Üzerinden Mavi Kart Bakiye Öğrenme

  Mavi mobil uygulamasını kullanarak bakiye sorgulama sayfasına ulaşabilir ve Mavi Hediye Kartında bulunan bakiyeyi sorgulayabilirsiniz. İnternet sitesinde kullanılan bağlantının aynısını mobil uygulamada açabilirsiniz. Sayfaya ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz. Ancak önce mobil uygulamayı indirmeniz gerekir. Bunun için gerekli bağlantılarda aşağıda verilmiştir.

  Google Play – Mavi App Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store – Mavi App Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Mavi hediye kartı bakiye sorgulama işlemi için tıklayınız.