İçeriğe geç

Mavi Jean Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?

  Mavi Hediye çeki yani hediye kartı sadece Türkiye’de geçerli olan bir ön ödemeli karttır. Mavi mağazalarında ve online internet sitesinde kullanılabilen bir hediye kartıdır. Ancak havalimanı mağazalarında kullanılamaz. Mavi hediye çekinin kullanımı oldukça pratiktir. Sizde sevdiklerinize Mavi hediye çeki alarak onlara farklı bir hediye deneyimi yaşatabilirsiniz. İşte sizlere Mavi hediye çeki ile ilgili detaylar. Makalemizde bazı detaylara ulaşabilirsiniz.

  Mavi hediye çeki mavi mağazalarından alınabilir. Size en yakın mavi mağazasına giderek hemen alabilirsiniz.. Eğer online alışveriş yapmak istiyorsanız buda mümkündür. Mavi’nin resmi internet sitesinde almakta mümkündür.

  Mavi hediye çeki almak için buraya tıklayınız.

  Mavi Jean Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?

  Mavi hediye çeki, fiziken ibraz edilmek koşuluyla geçerlilik süresi içerisinde yer alan bakiye bitirilene kadar istenen sayıda kullanılabilir. Tek şart bakiyenin bitmemiş olmasıdır. Bakiye bitene kadar alışveriş yapılabilir. Mavi hediye çeki, yükleme tarihinden sonra bir yıl boyunca geçerlidir. Bir yıl sonunda kullanmak mümkün değildir. Eğer kartta bakiye kaldıysa talep etme hakkı yoktur. Bu yüzden bir yıl bitmeden kullanılmalıdır.

  Mavi hediye çeki mavi mağazalarında kullanılabilir. Size en yakın mavi mağazasına giderek hemen alışveriş yapabilirsiniz. Eğer online alışveriş yapmak istiyorsanız buda mümkündür. Mavi’nin resmi internet sitesinde online alışveriş yapmak mümkündür.

  Online mağaza yada size en yakın mağazaya giderek kullanabilirsiniz. Ödeme aşamasında kredi kartı yerine hediye çekini vermelisiniz. Bu şekilde kolayca hediye çekini kullanabilirsiniz.

  Eğer alışveriş sonrası ürünlerde sorun farkeder yada değiştirmek isterseniz hediye kartı ile satın alınan ürünlerde değişim yapılabilir, ancak iade yapılamaz. Eğer online olarak alışveriş yaptıysanız www.mavi.com internet sitesi üzerinden Hediye Kart ile satın alınan ürünler, siteye ait olan kurallara göre değiştirilir. Alışveriş sonrası kartta kalan bakiyeyi kasadan, kasa fişinden yada www.mavi.com üzerinden kontrol edebilir ve bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Satın alma bedelinin Kart içerisindeki bakiyeyi aştığı durumlarda, fark, Mavi mağazalarında veya www.mavi.com üzerinde kabul edilen ödeme araçları ile ödenebilir. Yani bakiye yetersiz kalırsa nakit yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Bu oldukça kolay bir yöntemdir.