İçeriğe geç

Paycell Kart Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

  Paycell Kart harcadıkça puan kazandıran, ön ödemeli bir alışveriş kartıdır. Aldıktan sonra telefon numaranız yardımıyla aktive edip, bakiye yükledikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Paycell Kart ile yaptığınız her 1 TL alışverişe 2 Paycell Puan kazanabilirsiniz. Ayrıca Paycell kartınıza para yatırıp, çekebilirsiniz. Bunun için ATM ve PTTmatiklerden faydalanabilirsiniz.

  Paycell Kart Satış Noktaları:

  • Turkcell Mağazaları ve turkcell.com.tr
  • D&R mağazaları ve d&r.comtr
  • hepsiburada.com
  • n11.com
  • PTT şubeleri
  • Şok Marketler

  Paycell Kart Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

  Paycell Kartınıza bakiye yüklemek istiyorsanız 4 farklı yol mevcuttur. Bu yolları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Turkcell Mağazaları’ndan Paycell Kart Bakiye Yükleme
  • Paycell Uygulamasından Paycell Kart Bakiye Yükleme
  • Banka ATM’lerinden veya PTTmatiklerden Paycell Kart Bakiye Yükleme
  • Banka Hesabından EFT Paycell Kart Bakiye Yükleme

  Turkcell Mağazaları’ndan Paycell Kart Bakiye Yükleme

  Turkcell Mağazaları’ndan Paycell Kartınıza bakiye yüklemek için iki seçeneğiniz vardır. Nakit ile yükleme yaparsanız işlem ücreti ödemeden kolayca bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Banka kartınız ile yükleme yapmak için işlem ücreti talep edilir. Size en yakın Turkcell mağazasına giderek bakiye yükleme yapabilirsiniz.

  Paycell Uygulamasından Paycell Kart Bakiye Yükleme

  Paycell mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek bakiye yükleme işlemi ve daha pek çok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Play Store üzerinden Paycell uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store üzerinden Paycell uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Mobil uygulamayı indirdikten sonra uygulamada bulunan “Hesabım” bölümündeki Kredi/Banka Kartları adımından banka kartınızı ekleyin. Daha sonra ana sayfada bulunan “Para Yükle” bölümünde yükleme yapılacak Paycell Kartı seçin, yüklenecek bakiye miktarını girin ve ödeme yöntemini seçin. Mobil uygulama ile bakiye yükleme işleminiz bu kadar kolay ve pratiktir.

  Banka ATM’lerinden veya PTTmatiklerden Paycell Kart Bakiye Yükleme

  Paycell Kartınız ile banka ATM’leri ve PTTmatiklerden bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Bunun için kartınızı ATM’ye takıp, kart şifresi ile giriş yapın. Sonra “Karta Bakiye Yükleme” seçeneği seçin ve para alım kısmına istediğiniz miktarda nakit koyun. Daha sonra onaylayın. Bakiye yükleme işleminiz tamamlanmış olacaktır.

  Banka Hesabından EFT Paycell Kart Bakiye Yükleme

  Çalıştığınız bankanın internet şubesine giriş yaptıktan sonra EFT ile para transferi adımına gelin ve Hesaba EFT ile para transferi seçeneğini seçin. Gönderilecek banka bilgileri aşağıdaki gibidir. Bilgileri doldurup onayladıktan sonra işleminiz gerçekleşecektir.

  Banka Adı: Denizbank A.Ş. (134)
  Şehir: İstanbul
  Şube: PAYCELL (3276)
  Alıcı: Kart Sahibinin Adı Soyadı
  Hesap numarası: 16 haneli Paycell Kart numarası