İçeriğe geç

Paysafe Güvenli mi?

  Paysafe internetten güvenli bir şekilde alışveriş yapılmasını sağlayan sistemdir. Paysafe ile pratik ve güvenli bir şekilde ödeme yapılabilir. Nakit para ile aynı değere sahiptir. Paysafe card nakit para gibidir. Bunun üstüne birde pratiktir ve güvenlidir. Paysafe pinlerini dikkatli korumanız gerekir. Giriş bilgilerinizi korumanız önemlidir. Üçüncü kişilere verirseni yatırmış olduğunu bakiyeyi kaybedebilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmanız gerekir. Paysafe hesabınıza daha önce yatırmış olduğunuz bakiyeyi korumak için sizden başka kimseye bilgilerinizi vermemeniz gerekir.

  Paysafe Güvenli mi?

   

   

   

   

   

  Paysafe Yetkili İnternet Mağazaları Nerelerdedir?

  Sadece yetkili internet mağazalarında ödeme yaparak kendinizi güven altına alabilirsiniz. Paysafe kodlarını yani 16 haneli paysafecard kodlarını veya paysafecard giriş bilgilerini sadece yetkili paysafecard internet mağazalarının ödeme penceresinde kullanarak güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

  Yetkili paysafecard internet mağazalarını bulmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • Ödeme penceresinin internet adresi “https://customer.cc.at.paysafecard.com” ile başlar.
  • Güvenlik sertifikası “customer.cc.at.paysafecard.com” için düzenlenmiştir. Bu sertifikayı tarayıcının giriş çubuğunun yanında veya içinde bulunan “asma kilit” sembolüne tıklayarak kontrol edebilirsin.

  Bir web sitesinin güvenilir olup olmadığından emin değilsen, lütfen paysafecard servis ekibiyle iletişime geç. Sen ödemeyi yapmadan önce web sitesinin yetkili bir paysafecard kabul noktası olup olmadığını memnuniyetle kontrol ederiz.