İçeriğe geç

Pttemkart Bakiye Sorgulama

  PTTemkart PTT’nin sunduğu hediye kartıdır. PTTEM kart alan yada verilen kullanıcılar bakiyeleri bitene kadar istedikleri ürünleri satın alabilirler. Bakiye takibi yaparak alışveriş sırasında zor anlar yaşamanın önüne geçilebilir. Pttem kartın bakiye sorgulama işlemi nasıl yapılır merak ediyorsanız makalemizin devamından yardım alabilirsiniz.

  Pttemkart Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Pttem Kartınıza ait bakiyenizi sorgulamak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Bu yöntemler oldukça kolay ve pratiktir. Size hangisi kolay geliyorsa onu seçebilirsiniz.

  • Pttem Resmi İnternet Sitesinden Pttemkart Bakiye Sorgulama
  • Pttem Kart Mobil Uygulamasından Pttemkart Bakiye Sorgulama

  Pttem Resmi İnternet Sitesinden Pttemkart Bakiye Sorgulama

  PTTem Kart resmi internet sayfasında bakiye sorgulama kısmı vardır. Bu sayfaya girerek kolayca bakiye sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ilgili sayfaya ulaşmanız mümkündür.

  Pttem Kart resmi sitesi bakiye sorgulama sayfası için tıklayınız.

  Tıkladıktan sonra karşınıza gelen bu sayfada sizden kart numaranız istenir.  Kart numaranızı girdikten sonra sorgulama yaparak güncel bakiyenizi görebilirsiniz.

  Pttem Kart Mobil Uygulamasından Pttemkart Bakiye Sorgulama

  Mobil uygulama kullanarak kartınızın bir çok işlemini kolayca halledebilirsiniz. PTTem kartınızı daha kolay kullanıp yönetebilmeniz için hizmetinize sunulan mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirmeniz yeterlidir. Bakiye sorgulama yapabileceğiniz bu işlemlerden birisidir. Öncelikle akıllı telefonunuza aşağıdaki bağlantıları kullanarak PTTEMKart mobil uygulamasını indirmeniz gerekir. Telefonunuzun sistemine göre doğru bağlantıyı kendiniz seçebilirsiniz. Android ise Google play, IOS ise App store tercih edilmelidir.

  Google play üzerinde pttem kart mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App store üzerinde pttem kart mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  İndirme işleminden sonra ilk olarak kartınızı uygulamaya tanıtmalısınız. Kartınızı tanıttıktan sonra bakiyeniz ekranda yazacaktır. Mobil uygulamayı istediğiniz her an her yerde açıp kullanabilirsiniz. İnternet sitesinden sorgulama yapmakta her an yapılabilecek bir yöntemdir ancak mobil uygulama için özel bir tarayıcı açmanıza gerek yoktur. Bir kere giriş yaptıktan sonra her an açıp bakabilirsiniz.

  Mobil uygulamanın bakiye yükleme, kampanya takip etme gibi özellikleri vardır. Size sunulan avantaj, kampanya bilgilerine ulaşabilir, kart işlemlerinizi takip edebilirsiniz. Üye işyerlerini listeleyebilirsiniz.