İçeriğe geç

Şile Kart Sorgulama

  Şile Kart, vatandaşlara indirimli alışveriş yapma imkanı sunan bir karttır. Şile Kart projesi Şile Belediyesi sınırlarında geçerlidir. Şile Belediyesine bağlı sosyal tesislerde ve anlaşmalı özel işletmelerde kullanılan avatanjlı bir karttır. Şile Kart kullanım amacı Şile ilçesinde turizmi ve ekonomiyi canlandırmaktır. Şile Kart ile Şile ilçesinde yaşayan vatandaşlar kendilerine sunulan hizmetlerden ve etkinliklerden faydalanabilirler. Şile Kart indirimlerden faydalanma imkanıs sağlar. Uygulamaya katılan esnaf ise müşterilerini artırma imkanını kazanır. Böylece ilçede ekonomi canlanmış olur. Şile Kart vatandaşlara belediyenin hizmet verdiği sosyal tesis ve otoparklarda da indirimler sunar.

  Şile Kart sahibi olan vatandaşlar kartlarını aşağıdaki belediye tesislerinde kullanabilirler.

  • Şile Belediyesi Mercan Köşk A.Ş.’ ye ait tüm sosyal tesislerinde %15 indirim,
  • Ala Kadınlar Plajı girişinde %60 indirim,
  • Şile Belediyesi Mercan Köşk A.Ş. ait tüm otoparklarda %50 indirim,
  • Şile Bezi El Sanatları Merkezinde %10 indirim uygulanmaktadır.

  Şile Kart kullanılan özel işletmeler için buraya tıklayabilirsiniz.

  Şile Kart Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Şile Kart bakiye yüklenen bir kart değildir. Sadece indirim imkanı sunan bir karttır. Bu yüzden bankacılık özelliği yoktur. Puan biriktirme yoktur. Bu özellikler olmadığı için kartta bulunan bakiye yada puanlar sorgulanamaz. Şile Kart ile Şile Belediyesine bağlı olarak hizmet veren sosyal tesislerde ve üye işyerlerinde indirim imkanları sunulur. Vatandaşlar kartları ile gitmeleri durumunda bu indirimlerden faydalanır ve ihtiyaç duydukları hizmetleri daha uygun fiyata almış olurlar.

  Sosyal tesislerde, otoparklarda ve üye işyerlerinde indirimler kazanılmış olur.

  Şile Kart İndirim Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Şile Kart kullanıcılarına yapılan indirimleri Şile Kart için oluşturulan internet sitesinden, mobil uygulamasından ve sosyal medya hesaplarından takip etmek mümkündür. Takip etmek için kullanacağınız internet sitesi adresine ve mobil uygulamaya aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak internet sitesine ulaşabilirsiniz.

  Şile Kart internet sitesi için buraya tıklayınız.

  Şile Kart mobil uygulamasından indirimleri takip edebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılardan mobil uygulamaya ulaşabilirsiniz.