İçeriğe geç

Sodexo’nun Mobil Uygulamasının Özellikleri

  Sodexo kartına dair kolay kullanım sağlamak amacıyla mobil uygulamasını kullanıcı ve üye işyerlerinin hizmetine sunmuştur. Bu sayede birçok işlemi kolayca çözebilmeyi sağlamıştır.

  Sodexo Mobil Uygulamasını Nereden İndirebiliriz?

  Sodexo mobil uygulamasını kullanabilmek için akıllı telefonunuza indirmeniz gerekir. Aşağıdaki bağlantılardan size uygun olanı seçerek indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Sodexo mobil uygulamasını Play Store üzerinden indirmek için tıklayınız.

  Sodexo mobil uygulamasını App Store üzerinden indirmek için tıklayınız.

  Sodexo’nun Mobil Uygulamasının Özellikleri

  Sodexo Mobil Uygulaması ile yapabileceğiniz bir çok işlem vardır. Bu işlemleri kısaca şöyle sıralamak mümkündür:

  • Online alışveriş yapabilirsin.
  • Sana özel kampanya ve fırsatlardan yararlanabilir, indirimli ve ayrıcalıklı online yemek siparişi vermenin tadını çıkarırsın.
  • Misket hesabını aktive edebilir ve anlaşmalı restoranlardan yapacağın her harcamada %10’a varan ek bakiye kazanabilirsin.
  • Güncel ve bekleyen bakiyeni görüntüleyebilir ve son 12 ay içerisinde yaptığınız tüm kart işlemlerinizi inceleyebilirsin.
  • Sodexo Üye İş Yerlerini listeleyebilir, elinizde bulunan Sodexo ürünü için en yakın hizmet noktasıyla ilgili adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca aradığınız ‘Üye İşyeri’ nin bulunduğunuz noktaya olan mesafesini görebilir, harita üzerinde yol tarifi bilgilerine kolaylıkla erişebilirsiniz.
  • İletişim seçeneği üzerinden görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
  • Sodexo Club kampanyalarını görüntüleyebilir ve dilediğiniz kampanya için anında kod alarak avantajların tadını çıkartabilirsiniz.
  • Sodexo’nun “İyi Yaşa” platformuna ait özgün makalelere ulaşabilirsiniz.

  Bu uygulamadan faydalanmak için kimlik bilgileriniz ve kart numaranızla üye olmanız yeterlidir, başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Sodexo mobil uygulaması ile yapamayacağınız tek işlem bakiye yüklemesidir. Bakiye yükleme işlemini işvereniniz yapacaktır.

  Mobil Uygulamasının Özellikleri Nasıl Kullanılır?

  Bu özellikleri kullanabilmek için önce akıllı telefonunuza mobil uygulamayı indirmeniz gerekir. Daha sonra sisteme giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Sodexo mobil uygulamasını Play Store üzerinden indirmek için tıklayınız.

  Sodexo mobil uygulamasını App Store üzerinden indirmek için tıklayınız.

  Bakiye görüntüleme, harcama noktası arama, favori restoran belirleme, kayıp çalıntı bildirimi, misket kazama şansı, mobil ödeme, Sodexo club kampanyaları, iyi yaşa kategorisindeki makalelere ulaşma seçeneğiniz vardır. Bu işlemleri mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra kullanabilirsiniz.