İçeriğe geç

Sodexo Mobil Ödeme

  Sodexo Mobil Ödeme özelliği sayesinde, kullanıcıları kartları yanlarında olmadan da ödeme yapabilir. Sodexo kullanıcıları hızlı ve güvenli ödeme yapabilirler ve bunun kolaylığını yaşarlar. Kart taşıma zorunluluğu olmadan ödeme yapabilmek büyük bir kolaylıktır.

  Sodexo Mobil Ödeme Nedir?

  Bu ödeme çeşidi Sodexo Restaurant Pass yemek kartı kullanıcıları için geliştirilmiştir. Mobil uygulama üzerinden yemek kartınız yanınızda olmasa bile kolayca kartsız ödeme yapabilirsiniz. Sodexo geniş bir kullanım ağına sahiptir. Mobil ödeme sistemi ile bu geniş kullanım ağında istediğiniz gibi ödeme yapabilirsiniz. Mobil uygulama ile ödeme yapabilmek için yapmanız gerekenler şu şekilde anlatılabilir.

  Sodexo Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

  Sodexo mobil uygulaması ile ödeme yapabilmek için yapmanız gerekenler adım adım şu şekilde sıralanabilir:

  Mobil uygulama ile mobil ödeme özelliğinden yararlanmak için Kartsız Ödeme Yetkisine sahip olmanız gerekiyor. Bu yetki güvenliğiniz için gereklidir. Bu yetkiyi alabilmek için yapmanız mobil uygulama üzerinden izin vermeniz gerekir. İşveren olarak çalışanlarınızın ödemelerini kolayca takip edebilirsiniz.  Sodexo ile ilgili sorun yaşarsanız müşteri hizmetlerini arayabilir, e-posta üzerinden bilgi alabilirsiniz.

  Tüm sorularınız için [email protected] adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  Sodexo Mobil Uygulamasını Nereden İndirebiliriz?

  Sodexo mobil uygulamasını kullanabilmek için akıllı telefonunuza indirmeniz gerekir. Aşağıdaki bağlantılardan size uygun olanı seçerek indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Sodexo mobil uygulamasını Play Store üzerinden indirmek için tıklayınız.

  Sodexo mobil uygulamasını App Store üzerinden indirmek için tıklayınız.

  Bakiye görüntüleme, harcama noktası arama, favori restoran belirleme, kayıp çalıntı bildirimi, misket kazama şansı, mobil ödeme, Sodexo club kampanyaları, iyi yaşa kategorisindeki makalelere ulaşma seçeneğiniz vardır. Bu işlemleri mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra kullanabilirsiniz.