İçeriğe geç

Şok Hediye Kartı Bakiye Sorgulama

  Şok market maddi durumu iyi olmayan kişilere yardım etmek isteyenler için hediye kartları satmaktadır. Bu kartları satın alarak ihtiyaç sahiplerine verebilirsiniz. Şok hediye kartları hayırsever olan vatandaşlar ve büyük işyeri sahipleri tarafından ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere alınan market kartlarıdır. Kartın verildiği ihtiyaç sahipleri şok markette bulunan ürünlerden ihtiyaç duyduklarını satın alabilirler. Tek şart bakiyelerini geçmeyecek şekilde alım yapmalarıdır. Bakiyeleri yetmezse kalan tutarı kendileri ödemek durumundadırlar. Ellerindeki Şok market kartlarını 1 yıl boyunca yüklemek yapılması durumunda kullanabilirler. Bakiyeniz bitene kadar istediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz. Eğer şok marketten kart alarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak istiyorsanız, kartı alırken ödemeyi kasaya yapmak durumundasınız.

  Şok Hediye Kartı Bakiye Sorgulama

  Şok kartları yardımseverlerin aldığı kartın limiti kadar alışveriş yapılmasına müsade eder. 25, 50, 100 TL olan kart seçeneklerinden bütçesine uygun olanı alan kişiler, ihtiyaç sahibi olan kişiye, çalışanlarına yada akrabalarına ulaştırır. Daha sonra kartı alan kişi Şok markete giderek ihtiyaçlarını alabilir. Bazen karta ne kadar bakiye kaldığını merak edebilirsiniz. Bu fazla alışveriş yapmamak için gereklidir.

  Elinizdeki Şok karta ait bakiyeyi öğrenmek için alışveriş öncesi yada sonrası Şok Market kasa görevlisine sormanız gerekir. Kasa görevlisi kartta kalan bakiyeyi size söyleyebilir. Bunun dışında Şok Kart Bakiye sorgulama yapmanız mümkün değildir.

  Şok kartınızda kalan bakiyeyi öğrenmek için alışveriş öncesini tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır. Çünkü bakiyenizin yeteceğinden fazla ürün almanız durumda kasada zor anlar yaşayabilirsiniz.

  Şok Kart Limitleri Ne Kadardır? Nasıl Alınır?

  Şok kart 25 TL, 50 TL, 100 TL bakiyeli olarak satışa sunulmuştur. Bu kartları Şok marketlerden almanız mümkündür. Kasa görevlisine Şok kart almak istediğinizi bildirmeniz yeterlidir.

  Dijital Şok Kart Nedir?

  Dijital alışveriş kodu olarak da satın almanız mümkündür. Dijital alışveriş kodu almanız durumunda 0538 971 41-00 whatsapp numarasına mesaj atarak, kodu göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını gönderin. Yardım etmek istediğiniz kişiye Şok marketten alışveriş yapabilmeleri için gerekli kod ulaştırılacaktır. Market görevlisine bu kodu vererek alışveriş yapabilirler.

  Şok Kart İle Neler Alınabilir?

  Şok kart ile Şok mağazalarında bulunan tüm gıda, kozmetik, temizlik ürünleri alınabilir. Sadece tütün ürünleri alınamaz. Diğer tüm ürünlerin alışverişinde 1 yıl boyunca limitiniz bitene kadar kullanabilirsiniz. Şok Hediye kartını Şok mağazalarının kasalarından nakit veya kredi kartı ile satın alabilirsiniz.