İçeriğe geç

Şok Kart Bakiye Sorgulama

  Maddi durumu iyi olan ve hayırsever olan vatandaşlar ve büyük işyeri sahipleri tarafından ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere alınan market kartlarıdır. Şok market kartı ile içindeki bakiye miktarınca alışveriş yapmak mümkündür. Bu kartların bazıları sadece bakiye bitene kadar kullanılabilir. Bazıları ise 1 yıl boyunca yükleme yapıldıkça kullanılır. İçinde bakiye olduğu müddetçe ihtiyaç olan her ürün Şok marketten alınabilir.

  Eğer şok marketten kart alarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak istiyorsanız, kartı alırken ödemeyi kasaya yapmak durumundasınız.

  Şok Kart Limitleri Ne Kadardır? Nasıl Alınır?

  Şok kart 25 TL, 50 TL, 100 TL bakiyeli olarak satışa sunulmuştur. Bu kartları Şok marketlerden almanız mümkündür. Kasa görevlisine Şok kart almak istediğinizi bildirmeniz yeterlidir.

  Dijital alışveriş kodu olarak da satın almanız mümkündür. Dijital alışveriş kodu almanız durumunda 0538 971 41-00 whatsapp numarasına mesaj atarak, kodu göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını gönderin. Yardım etmek istediğiniz kişiye Şok marketten alışveriş yapabilmeleri için gerekli kod ulaştırılacaktır. Market görevlisine bu kodu vererek alışveriş yapabilirler.

  Şok kart ile Şok mağazalarında bulunan tüm gıda, kozmetik, temizlik ürünleri alınabilir. Sadece tütün ürünleri alınamaz. Diğer tüm ürünlerin alışverişinde 1 yıl boyunca limitiniz bitene kadar kullanabilirsiniz. Şok Hediye kartını Şok mağazalarının kasalarından nakit veya kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

  Şok Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Elinizdeki Şok karta ait bakiyeyi öğrenmek için alışveriş öncesi yada sonrası Şok Market kasa görevlisine sormanız gerekir. Kasa görevlisi kartta kalan bakiyeyi size söyleyebilir. Bunun dışında Şok Kart Bakiye sorgulama yapmanız mümkün değildir.

  Şok kartınızda kalan bakiyeyi öğrenmek için alışveriş öncesini tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır. Çünkü bakiyenizin yeteceğinden fazla ürün almanız durumda kasada zor anlar yaşayabilirsiniz.

  Neden Market Kartları Vardır?

  • Bu kartların amacı ihtiyaç sahibi olan kişilere kolayca yardım edilebilmesini sağlamaktır.
  • Bu akıllı kartlar ile ihtiyaç sahiplerine kolay ve en pratik şekilde ulaşabilir, yardım edebilirsiniz.
  • Bu kartlar sayesinde durumu olmayan aileler, ilgili markete giderek ihtiyaçlarını seçerek alma imkanına sahip olur.
  • Bu kartlar sayesinde kasadan para ödemeden geçebilirler. Aldıkları ürünlerin ücreti kartı kendilerine veren kişi tarafından önceden ödenmiş olur. Böylece ihtiyaç sahiplerine yardım yaparken onları rencide etmeden, utandırmadan ihtiyacına göre özgürce hareket edebilmesi sağlanır.