İçeriğe geç

Token Flex

  Yemek kartı olarak karşımıza çıkan Token Flex ile iş yeri sahipleri çalışanlarının yemek ihtiyaçlarını daha kolay bir şekilde karşılayabilir. Yemek sektöründe faaliyet gösteren restoran, lokanta, cafe gibi mekanlar ise bu kartın kullanımı için başvurarak kart sahiplerinin kendilerinden hizmet almasını sağlarlar. Böylece işyeri sahipleri, dükkan sahipleri ve çalışanlar için kolay ve kaliteli bir hizmet akışı meydana gelir.  Öğle yemeğini kartında bulunan limit ile istediğini seçerek yiyebilen çalışanlar daha huzurlu hisseder. İşyeri sahipleri yemek harcamalarını daha kolay takip ederek yönetebilir. Yemek kartı hizmeti almak mantıklı ve kazançlı bir karar olur.

  Token Flex Yemek Kartı Başvurusu

  Başvuruyu yapmak için form doldurabilirsiniz. Formunuzu inceleyen Token Flex ekibi mutlaka size döner ve iletişim kurar. Böylece kart kullanımı için gerekli işlemler başlar. Token Flex yemek kartı başvuru formuna aşağıdaki bağlantıdan kolayca ulaşabilirsiniz.

  Token Flex yemek kartı başvuru formu için tıklayınız.

  Talebinize göre üye işyeri olma ve çalışanlara yemek kartı alma seçenekleri vardır. Bu iki talep için farklı formlar oluşturulmuştur. Aşağıda iki tercih içinde uygun formun adresi verilmiştir.

  TokenFlex ile ödeme alarak Üye İş Yeri olmak istiyorsanız dodurulması gereken forma ulaşmak için buraya tıklayınız.

  TokenFlex ile çalışanların yemek ihtiyacınızı karşılamak için doldurulması gereken forma ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Formlarda sizden istenen bilgileri eksiksiz ve tam olarak doldurmanız gerekiyor. Bilgileriniz Token Flexe ulaştıktan sonra size geri dönüş yapılır.

  Token Flex Yemek Kartı Mobil Uygulaması

  TokenFlex mobil uygulaması ile yapabilecekleriniz şunlardır:

  • QR kod ile kolayca temassız ödeme yapabilirsiniz.
  • Kalan bakiyenizi ve işlem hareketlerinizi görüntüleyebilirsiniz.
  • TokenFlex anlaşmalı noktaları mobil uygulamadan keşfedebilirsiniz.
  • Kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

  Token Flex yemek kartınızın takibini yapabilmenizi sağlar. Yukarıdaki imkanları kullanmanıza olanak sunar. Mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Telefonunuzun kullandığı işletim sistemine göre tercih yapabilirsiniz.

  App Store – TokenFlex mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Play Store – TokenFlex mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Gallery – TokenFlex mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  TokenFlex İş Ortakları Kimlerdir?

  Akbank, Albaraka, Anadolu Bank, Arçelik, Beko, Denizbank, Fibabank, Garanti, Halkbank, ICBC, ing, Türkiye İş Bankası, Kuveyt Türk, Multinet, QNB Finansbank, Şekerbank, Setcard, Sodexo, TEB, Edenred, Türkiye Finans Bank, Türk Telekom, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Vodafone, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Ziraat Katılım