İçeriğe geç

Ticket Yemek Kartı

  Ticket yemek kartı şirketlere özel olarak hizmet veren yemek kartıdır. Bu kart ile işyeri sahipleri çalışanlarının öğle yemeği ücretini daha kolay vermektedir. Kartlara yüklenen bakiye ile çalışanlar istedikleri yerden, istedikleri yemekleri yiyebilmektedirler. Kartın bakiyesi bitmesi durumunda kartı kullanan çalışan kendi bütçesinden tekrar para yükleyebilir. Ancak işyeri sahipleri kendi belirledikleri bakiye miktarını aylık olarak yatırırlar.

  Ticket, kendisine üye olan işyerleri ile birlikte çalışmaktadır. Bu yemek kartı ile işyeri sahipleri çalışanlarına yemek hizmetini daha kolay şekilde vermektedirler. Online yemek siparişi imkanı sunun Ticket ile alışveriş yapma imkanı da vardır. Anlaşmalı yemek noktalarında istedikleri gibi yemek seçebilirler. Ayrıca bu kartlarda bulunan bakiyelerini marketlerde kullanabilirler. Marketlerin Ticket ile anlaşması olması gerekir. Firmalar yemek kartları ile öğle yemeğini daha kolay vermektedirler. Kartlara yüklenen ve işyeri sahibi tarafından belirlenen bakiye ile çalışanlar ay boyunca öğle yemeklerini yiyebilirler. Eğer yemek için değilde market alışverişinde kullanmak isterlerse, anlaşmalı olan marketlere giderek alışveriş yapabilirler.

  Ticket yemek kartının geniş bir kullanıcı ağı vardır. Ayrıca üye işyeri ağı da oldukça fazladır. Bu yüzden nerede kullanılacağı gibi bir sıkıntı yaşanmaz. Lokanta, kafe, restoran ve marketlerde rahatça kullanılabilir.

  Ticket Kart Çeşitleri Nelerdir?

  Ticket’ın hizmet verdiği farklı sektörlerde mevcuttur. Sadece market ve yemek alışverişinde kullanılmıyor. Ancak kartınızı alırken bu sektörlere göre almanız gerekir. Bu kart çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Ticket Restaurant : Market ve yemek harcamaları için kullanabileceğiniz karttır. Çalışanlarınızın yemek harcamalarını daha kolay takip edebilir, raporlayabilirsiniz. Ödemeler daha kolay hale gelir.
  • Ticket Car : Akaryakıt harcamaları için kullanabileceğiniz karttır. Bu kart ile şirket sahipleri, şirket araçlarının akaryakıt ihtiyacını daha kolay takip eder ve ödemeleri daha kolay yapabilirler. Ödemeyi kart ile yaptıkları için akaryakıt alımı sırasında para ödeme sorunu ortadan kalkar. Ayrıca şirket araçlarına harcama limiti belirleyebilir, gün, hafta, ay ve lokasyon bazlı sınırlama koyabilirsiniz.
  • Ticket Compliments : Hediye kartı ve çeki olarak verilen karttır. Çalışanlarınız ya da iş ortaklarınıza ödüllendirme, motive etmek, bağlılıklarını artırmak ve özel günlerini kutlamak için verilebilir.

  Ticket Yemek Kartı Kullanım Noktaları Nerelerdir?

  Ticket Kartı kullanmak için nerelere gitmeniz gerektiğini resmi internet sitesinden kolayca sorgulayabilirsiniz. Bu sorgulama işlemi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  Ticket yemek kartı resmi internet sitesine gitmek için tıklayınız.

  Bu siteden ticket kart ile ilgili ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.