İçeriğe geç

Türk Telekom Fatura Sorgulama SMS

  Türk Telekom hattınıza ait fatura bilginizi sorgulamak için sms hizmetini kullanabilirsiniz. Faturalı hattınıza ait faturanızı öğrenirken, faturasız hattınız için kalan bakiyeyi görmenizi sağlar. Türk Telekom kullanıcıları hatlarında kalan bakiye ve fatura bilgisini kolayca öğrenebilir. Bunu sms yöntemi ile yapabilirler.

  Türk Telekom Faturalı Hat Sahipleri için Sms ile Fatura Sorgulama

  Faturalı hatlar için iki farklı sms ile fatura bilgisi öğrenme imkanı vardır. Bunlardan birisi güncel fatura bilginizi görmek içindir. Diğeri ise kalan paket kullanımlarınızı görmenizi sağlar.

  Kalan paket kullanımlarınızı görmek için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  ​​​​Fatura döneminizde kalan konuşma, SMS ve internet kullanım hakkınızı istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz. Bunun için telefonunuzun sms gönderme kısmına gelerek KALAN yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz. Ücretsiz olarak kalan paket kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz. Bu servis DK, SMS ve internet kullanımları için son 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.​​ ​​​​

  Güncel Fatura Bilginizi Görmek için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  GUNCEL servisi olarak geçen serviste, mobil hattınıza ait en güncel fatura bilginizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için ; cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip “GUNCEL” yazarak 5555’e göndermeniz gerekiyor. Daha sonra cep telefonunuza gelecek olan mesaj ile son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarınızı öğrenebilirsiniz. Bu tutara vergiler, indirimler, son günlerdeki kullanımınız ve sabit ücret dahil değildir.

  Fatura bilginizi öğrenmek için internet üzerinden mobil uygulama ve online işlemler uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerde oldukça pratik ve hızlıdır.

  Türk Telekom Faturasız Hat Sms ile Kullanım Hakkı Sorgulama

  Türk Telekoma ait faturasız hat sahibi iseniz 9333 numarasına TL yazarak göndermeniz durumunda kalan bakiyenizi kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu numarayı arayarak da bilgi alabilirsiniz.

  Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları fatura bilgilerine ulaşmak için farklı yöntemlerde kullanabilir. Bu yöntemleri şu şekilde listeleyebiliriz:

  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama
  • İnternet Sitesi Üzerinden Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama
  • SMS ile Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama
  • Tuşlama ile Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama
  • Menü Servisini Kullanarak Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama

  Bu yöntemlerin detaylı anlatımı sitemizde mevcuttur. Site içinde arama yaparak ulaşabilirsiniz.