İçeriğe geç

Türk Telekom Sms ile Faturalı Bakiye Sorgulama

  Türk Telekom hattınız faturalı ise sms yöntemini kullanarak fatura bilginizi öğrenebilirsiniz. Bu işlem için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

  Türk Telekom Sms ile Faturalı Bakiye Sorgulama Yöntemleri

  Faturalı hatlar için iki farklı sms ile fatura bilgisi öğrenme yöntemi mevcuttur. Bunlardan birisi güncel fatura bilginizi görmek içindir. Faturanızın son iki saate kadar olan kısmını görebilirsiniz. Diğeri ise dakika, sms ve internet için kalan paket kullanımlarınızı görmenizi sağlar.

  Türk Telekom sms ile kalan paket kullanımı :

  Kalan paket kullanımlarınızı görmek için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  ​​​​Fatura döneminizde kalan konuşma, SMS ve internet kullanım hakkınızı istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz. Bunun için telefonunuzun sms gönderme kısmına gelerek KALAN yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz. Ücretsiz olarak kalan paket kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz. Bu servis DK, SMS ve internet kullanımları için son 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.​​ ​​​​

  Türk Telekom Güncel Fatura Bilgisi Öğrenme :

  Güncel Fatura Bilginizi Görmek için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  GUNCEL servisi olarak geçen serviste, mobil hattınıza ait en güncel fatura bilginizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için ; cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip “GUNCEL” yazarak 5555’e göndermeniz gerekiyor. Daha sonra cep telefonunuza gelecek olan mesaj ile son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarınızı öğrenebilirsiniz.

  Fatura bilginizi öğrenmek için internet üzerinden mobil uygulama ve online işlemler uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerde oldukça pratik ve hızlıdır.

  Diğer Faturalı Hat Fatura Öğrenme Yöntemleri

  Türk Telekomun sunduğu sms dışındaki fatura öğrenme yöntemleri şu şekildedir:

  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama
  • İnternet Sitesi Üzerinden Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama
  • Tuşlama ile Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama
  • Menü Servisini Kullanarak Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama

  Bu yöntemlerin detaylı anlatımı için kartbakiye.com internet sitemiz içinde arama yapabilirsiniz. Detaylı açıklamalarını bu şekilde görebilirsiniz.

  Türk Telekom Faturasız Hat Sms ile Kullanım Hakkı Sorgulama

  Faturasız hat kullanıcıları için sunulan sms yöntemi ile kalan kullanım hakları sorgulanabilir. Türk Telekoma ait faturasız hat sahibi iseniz 9333 numarasına TL yazarak göndermeniz durumunda kalan bakiyenizi kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu numarayı arayarak da bilgi alabilirsiniz.