İçeriğe geç

Türk Telekom Faturalı Hat Nasıl Sorgulanır?

  Türk telekom faturalı hat kullananlar, kalan kullanım haklarını ve ne kadar kullandıklarını sorgulamak için birkaç yöntemden faydalanabilirler. Bu yöntemleri makalemizde sizler için toparladık.

  Türk Telekom Faturalı Hat Nasıl Sorgulanır?

  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Türk Telekom Faturalı Hat Nasıl Sorgulanır?
  • İnternet Sitesi Üzerinden Türk Telekom Faturalı Hat Nasıl Sorgulanır?
  • SMS ile Türk Telekom Faturalı Hat Nasıl Sorgulanır?
  • Tuşlama ile Türk Telekom Faturalı Hat Nasıl Sorgulanır?
  • Menü Servisini Kullanarak Türk Telekom Faturalı Hat Nasıl Sorgulanır?
  • Mobil Uygulama ile Türk Telekom Faturalı Hat Nasıl Sorgulanır?

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Türk Telekom Faturalı Hat Nasıl Sorgulanır?

  Müşteri hizmetleri hattı her konuda yardım edebilmek için kurulmuştur. Bu hattı arayarak hattınızdaki kullanım bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

  Türk Telekom müşteri hizmetleri hattı : 444 1 444

  İnternet Sitesi Üzerinden Türk Telekom Faturalı Hat Nasıl Sorgulanır?

  Türk Telekom’a ait resmi internet sitesine girerek kullanımlarınızı görebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak siteye girebilirsiniz.

  Türk Telekom resmi internet sitesi için tıklayınız.

  Online işlemler menüsüne tıklayarak sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Bu kısımdan hattınızla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  SMS ile Türk Telekom Faturalı Hat Nasıl Sorgulanır?

  Faturalı hattınıza ait kalan kullanımları görmek için sms hizmetini kullanabilirsiniz. Bunun için KALAN yazıp 5555’e SMS göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. Bu servis DK, SMS ve internet kullanımları için son 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.​​ ​​​​Oldukça kolay ve hızı bir yöntemdir.

  Tuşlama ile Türk Telekom Faturalı Hat Nasıl Sorgulanır?

  Tuşlama yöntemi en kolay yöntemdir. Bu yöntemde telefonunuzla her an her yerde bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şudur: *100# tuşuna basarak sisteme gönderin. Sistem tarafından yönlendirilerek istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Menü Servisini Kullanarak Türk Telekom Faturalı Hat Nasıl Sorgulanır?

  Menü servisi ile çok kolay bir şekilde bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Bu yöntemde telefonunuzun servis menüsüne girin. Sonra bu menüdeki Asistan kısmını seçin. Sonra bu alanda ‘Kredi’ ve ‘Kalan’ kısımları seçin. Sistem bu bilgileri ücretsiz olarak kısa mesaj olarak size gönderecektir.

  Mobil Uygulama ile Türk Telekom Faturalı Hat Nasıl Sorgulanır?

  Türk Telekom mobil uygulamasını kullanarak bakiye ve kullanım bilgilerinizi görebilirsiniz. Bunun için öncelikle uygulama mağazasından mobil uygulamayı indirmeniz gerekir. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak Türk Telekom mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Daha sonra sisteme giriş yaparak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Mobil uygulamaya online işlemler menüsüne girerken kullandığınız bilgileriniz ile girebilirsiniz.

  Play Store ile Türk Telekom mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  AppStore ile Türk Telekom mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.