İçeriğe geç

Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama

  Türk telekom gsm operatörü olarak hizmet vermektedir. Bu gsm operatörünün müşterileri için sunduğu bazı hizmetler vardır. Sunduğu hizmetlere göre var olan kullanım haklarını ve bakiyelerin sorgulayabilmeleri için bazı sorgulama yöntemleri vardır. Bu yöntemleri makalemizde ayrıntılı olarak anlatacağız.

  Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama
  • İnternet Sitesi Üzerinden Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama
  • SMS ile Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama
  • Tuşlama ile Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama
  • Menü Servisini Kullanarak Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama

  Türk Telekom müşterileri müşteri hizmetlerini arayarak bakiyelerini kolayca öğrenebilirler. Bu sorgulama işlemi için yapılması gereken aşağıdaki müşteri hizmetleri hattını aramaktır. Daha sonra sesli yanıt sistemi sizi ilgili yere yönlendirecektir.

  Türk Telekom müşteri hizmetleri hattı : 444 1 444

  İnternet Sitesi Üzerinden Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama

  Türk Telekom kalan kullanım hakkını öğrenmek için Türk Telekom resmi internet sitesine girmeniz yeterlidir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak siteye girebilir buradan online işlemler menüsüne tıklayarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra bakiyeniz görünecektir.

  Türk Telekom resmi internet sitesi için tıklayınız.

  SMS ile Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama

  ​​​​Fatura döneminizde kalan konuşma, SMS ve internet kullanım hakkınızı istediğiniz zaman Online İşlemler uygulamamızdan veya KALAN yazıp 5555’e SMS göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. Bu servis DK, SMS ve internet kullanımları için son 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.​​ ​​​​

  Tuşlama ile Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama

  Tuşlama yöntemi en kolay yöntemdir. Bu yöntemde telefonunuzla her an her yerde bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şudur: *100# tuşuna basarak sisteme gönderin. Sistem bilgileri size iletecektir.

  Menü Servisini Kullanarak Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama

  Menü servisi ile çok kolay bir şekilde bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Bu yöntemde telefonunuzun servis menüsüne girin. Sonra bu menüdeki Asistan kısmını seçin. Sonra bu alanda ‘Kredi’ ve ‘Kalan’ kısımları seçin. Sistem bu bilgileri ücretsiz olarak kısa mesaj olarak size gönderecektir.

  Mobil Uygulama ile Türk Telekom Faturalı Bakiye Sorgulama

  Türk Telekom mobil uygulamasını kullanarak kalan bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Bunun için öncelikle uygulama mağazasından mobil uygulamayı indirmeniz gerekir.

  Play Store ile Türk Telekom mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  AppStore ile Türk Telekom mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Telefonunuzun desteklediği uygulama mağazasının adresine tıkladıktan sonra yükle butonuna basın. Yükleme işlemi bittikten sonra giriş bilgilerinizle giriş yapın. Artık bakiyenizi akıllı telefonunuzun ekranında görebilirsiniz.