İçeriğe geç

Türk Telekom Telefon Faturasını Nasıl Öğrenebilirim?

  Türk Telekom faturalı hat sahipleri 6 farklı ve kolay yöntem ile bakiyelerini öğrenebilirler. Bunun için makalemizin devamından faydalanabilirsiniz.

  Türk Telekom Telefon Faturasını Nasıl Öğrenebilirim?

  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Türk Telekom Faturası Öğrenme
  • İnternet Sitesi Üzerinden Türk Telekom Faturası Öğrenme
  • SMS ile Türk Telekom Faturası Öğrenme
  • Tuşlama ile Türk Telekom Faturası Öğrenme
  • Menü Servisini Kullanarak Türk Telekom Faturası Öğrenme
  • Mobil Uygulama ile Türk Telekom Faturası Öğrenme

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Türk Telekom Faturası Öğrenme

  Müşteri hizmetlerini aradığınızda sesli yanıt sistemi sizi gerekli bölüme yönlendirerek fatura bilginizi öğrenmenizi sağlar.

  Türk Telekom müşteri hizmetleri hattı : 444 1 444

  İnternet Sitesi Üzerinden Türk Telekom Faturası Öğrenme

  Türk Telekom’a ait resmi internet sitesine girerek kullanımlarınızı görebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak siteye girebilirsiniz.

  Türk Telekom resmi internet sitesi için tıklayınız.

  Online işlemler menüsüne tıklayarak sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Bu kısımdan hattınızla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  SMS ile Türk Telekom Faturası Öğrenme

  Faturalı hattınıza ait kalan kullanımları görmek için sms hizmetini kullanabilirsiniz. Bunun için KALAN yazıp 5555’e SMS göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. Bu servis DK, SMS ve internet kullanımları için son 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.​​ ​​​​Oldukça kolay ve hızı bir yöntemdir.

  Tuşlama ile Türk Telekom Faturası Öğrenme

  Telefonunuzun tuşlama bölümünü açarak *100# tuşuna basın ve sisteme gönderin. Bu yöntemle sistem tarafından yönlendirilerek istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Menü Servisini Kullanarak Türk Telekom Faturası Öğrenme

  Menü servisi ile çok kolay bir şekilde bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Bu yöntemde telefonunuzun servis menüsüne girin. Sonra bu menüdeki Asistan kısmını seçin. Sonra bu alanda ‘Kredi’ ve ‘Kalan’ kısımları seçin. Sistem bu bilgileri ücretsiz olarak kısa mesaj olarak size gönderecektir.

  Mobil Uygulama ile Türk Telekom Faturası Öğrenme

  Mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek hem faturanızı düzenli olarak takip edebilirsiniz, hem de diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Bunun için önce aşağıdaki bağlantıları kullanarak Türk Telekom mobil uygulamasını indirmelisiniz.

  Play Store ile Türk Telekom mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  AppStore ile Türk Telekom mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Daha sonra sisteme giriş yaparak hattınıza ait bakiye fatura ve kullanım bilgilerine ulaşabilirsiniz. Gerekli giriş bilgilerini Türk Telekom müşteri hizmetlerinden yada Türk Telekom mağazalarından öğrenebilirsiniz.