İçeriğe geç

UPS Kargo

  UPS Kargo gönderileri dört bir noktaya taşımaktadır. Gideceği yer, seçilen servis türü ve gönderini ağırlığına göre düzenlenerek güvenli bir şekilde taşınmaktadır. 1907 yılından bu yana hizmet vermektedir.  Zamanla hizmet ağını genişleterek dünyaya hizmet vermeye başlamıştır. Dünyanın en büyük paket teslimat şirketi olmuştur. Özel taşıma ve lojistik hizmetlerini dünya genelinde vermektedir. Avrupa’da hizmet vermeye başlayarak uluslararası gücünü ve yüksek kalite standartlarını genişletmiştir. Bu sayede portföyü genişlemiştir. UPS Kargo Türkiye’de de hizmet vermektedir. Hızlı, güvenilir ve gününde teslimat imkanı sunmaktadır. UPS Kargo hizmetini almak isteyenler için aşağıdaki imkanları sunmaktadır.

  • Türkiye’de bulunan 81 ilde hızlı ve günü belli olan güvenilir teslimat imkanı sunulmaktadır.
  • Ücret farkı alınmadan yapılan kapıdan kapıya teslimat imkanı sunulmaktadır.
  • Gönderinin teslime alınmasından teslimat yapılana kadar olan sürecinde gönderici yada alıcıya bilgilendirme yapar.
  • Gönderinin teslim edilmesi aşamasına kadar olan tüm süreçlerin internet üzerinden takip edilmesi imkanını sunar.
  • Pazar günleri hizmet verir ve pazar teslimatı yapar.
  • Daha bir çok ek hizmet imkanı sunarak farklı bir kargo teslim deneyimi sunar.

  UPS Kargo Takip İşlemi Nasıl Yapılabilir?

  UPS Kargo’da bulunan gönderinizi aşağıdaki yöntemleri kullanarak takip edebilirsiniz. Kolay ve hızlıdır. UPS kargo takip sürecini oldukça kolaylaştırmıştır.

  • UPS Kargo Resmi İnternet Sitesi Üzerinden UPS Kargo Takibi
  • UPS Kargo Şubesine Giderek UPS Kargo Takibi
  • UPS Mobil Uygulaması Üzerinden UPS Kargo Takibi
  • UPS Kargo Müşteri Hizmetlerini Arayarak UPS Kargo Takibi

  Ayrıca UPS kargo ile pasaport sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Pasaportunuzun size teslim edileceği süreçte nerede olduğuna dair bilgi alabilirsiniz.

  UPS Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır?

  Müşteri hizmetlerine ulaşmak için var olan iletişim numaralarını arayabilir, sosyal medya üzerinden iletişim kurabilir yada online iletişim formunu doldurabilirsiniz.

  UPS Kargo iletişim numarası : (212) 409 06 10 ve (212) 409 06 22

  UPS Kargo müşteri hizmetleri hattını arayarak çağrı merkezi görevlisi ile görüşebilirsiniz. Yukarıda sıralanan konularda yardım alabilirsiniz. Bu konular dışında merak ettiğiniz konularda bilgi alma imkanınız vardır.

  Telefon: 0850 255 00 66

  Faks : (212) 409 06 10 / 409 06 22

  Müşteri hizmetlerini arayarak kapınıza kurye gelmesini sağlayabilirsiniz. Kurye gelerek gönderinizi sizden teslim alabilir. Böylece dışarı çıkamayacağınız durumlarda kargonuzu teslim etme imkanınız olur.