İçeriğe geç

Packupp Kargo Takip

  Yeni nesil teslimat sloganı ile hizmet veren Packupp Kargo, müşteri odaklı hızlı ve sorunsuz teslimat yapmak için çalışıyor. Packupp Kargo’nun müşterilerine ve çözüm ortaklarına sunduğu hizmetler şu şekilde listelenebilir.

  • Sonraki-Gün Teslimat
  • Aynı-Gün Teslimat
  • 3 Saatte Ekspres Teslimat

  Sonraki-Gün ve Aynı-Gün Teslimat hizmetlerini depodan ve mağazalardan yapar. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli illerinde bu hizmetler mevcuttur. Bu 3 hizmet sayesinde kargonuzun istediğiniz şekilde kendinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. E-ticaret sektöründe tüm sektörlere göre hızlı teslimat imkanı sunar. Bu çözümleri ise şu şekilde listelemek mümkündür:

  • E-Ticaret Perakende Hızlı Teslimat
  • Online Market Hızlı Teslimat
  • Online Yemek Hızlı Teslimat

  Kargo süreci başladığını da alıcılara bilgilendirme yaparak haritada canlı takip imkanı sunar. Teslimat sonrası ise değerlendirme yaparak yorum yapma imkanı verir. Kargonuzun geleceği gün evde kalamayacaksanız ve acil işiniz çıktıysa komşuma bırak seçeneğini kullanarak sadece kendilerine gönderilen sms üzerinden komşularına bıraktırabilirler.

  Packupp Kargo Takip Nasıl Yapılır?

  Packupp Kargo ile çalışıyorsanız yada bu kargo şirketi ile tarafınıza gönderi gönderildi ise aşağıdaki yöntemleri kullanarak kargo takibinizi yapabilirsiniz.

  • Santral Üzerinden Arayarak Packupp Kargo Takip
  • Packupp Kargo İnternet Sitesi Üzerinden Packupp Kargo Takip

  Santral Üzerinden Arayarak Packupp Kargo Takip

  Packupp Kargo müşteri hizmetleri numarasını arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. 0850  480 0770 numaralı hattı arayarak görevlilerle iletişim kurabilir ve bilgi alabilirsiniz.

  Packupp Kargo İnternet Sitesi Üzerinden Packupp Kargo Takip

  Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Packupp Kargo’ya ait resmi internet sitesine ulaşabilirsiniz. Sitenin ana sayfasında bulunan gönderi sorgulama kısmından ‘Gönderi Kodu’ bilginizi girip ‘Sorgula’ butonuna basmanız durumunda kargonuzla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Kargo paketiniz teslim edilene kadar haritadan canlı olarak nerede olduğunu izleyebilirsiniz.

  Packupp Kargo internet sitesine ulaşmak için tıklayınız.

  Ayrıca Packupp Kargo çözüm ortakları internet sitesinden sisteme giriş yaparak kargo takibi yapabilirler. Gönderdikleri ürünün durumunu sistemden görebilirler. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak e-posta ve şifre bilgileri ile sisteme giriş yapılabilir.

  Packupp panel giriş sayfası için buraya tıklayınız.

  Packupp Kargo’da bulunan gönderiniz yada paketinizin takibini yapmak bu kadar kolaydır. İstediğiniz şekilde iletişim kurabilir ve kargonuzu harita üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz.